Trwa ładowanie...
d3lm7xy

"Big Brother". Łukasz Stawicki mocno schudł. Sytuacja go nieco zaniepokoiła

W ostatnią niedzielę Łukasz Stawicki opuścił program "Big Brother". Były mieszkaniec domu Wielkiego Brata wyznał, że stracił aż 10 kg w bardzo krótkim czasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother". Łukasz Stawicki mocno schudł. Sytuacja go nieco zaniepokoiła
"Big Brother". Łukasz Stawicki mocno schudł. Sytuacja go nieco zaniepokoiła (East News)
d3lm7xy

"Big Brother". Łukasz Stawicki mocno schudł. Przeszedł znaczną metamorfozę

Łukasz Stawicki był uczestnikiem "Big Brothera" zaledwie przez 4 tygodnie. W trakcie swojego pobytu w domu Wielkiego Brata był częścią paru kontrowersyjnych momentów. W tym czasie zrzucił również aż 10 kg. Nagła zmiana lekko go zmartwiła, dlatego zdecydował się na wykonanie specjalnych badań.

"W programie schudłem około 10 kg i to jest dla mnie bardzo dużo. Czuję się z tym niekomfortowo. Bardzo szybko porobię sobie badania, aby zobaczyć, jak wygląda mój stan zdrowia. Mieszkanie tam jest mega wysiłkiem i wyzwaniem psychologicznym. (...) Brakowało mi jedzenia" - mówi Łukasz.

d3lm7xy

"Big Brother". Łukasz Stawicki opuścił dom Wielkiego Brata

W każdą niedzielę dom Wielkiego Brata musi opuścić jeden z uczestników. Ostatnio nominowani zostali Łukasz oraz Kamil. Głosami widzów z "Big Brothera" odpadł pierwszy z nich.

Łukasz otrzymał aż 57% głosów. Mężczyzna stwierdził, że udział w reality show to dopiero początek. Wierzy, że dzięki niemu czekają na niego kolejne ciekawe możliwości.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother". Łukasz nie wytrzymał emocji

d3lm7xy

Podziel się opinią

Share

d3lm7xy

d3lm7xy