Trwa ładowanie...
d2ew3dq

Big Brother. Oleh będzie walczył o Magdę wbrew Łukaszowi

Już dziś wieczorem poznamy zwycięzcę programu "Big Brother". Czy tym samym zakończy się konflikt Oleha i Łukasza? Jakie szanse na przetrwanie ma związek Madzi i Oleha?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy Olehowi uda się stworzyć idealny związek z Madzią po zakończeniu "Big Brothera"?
Czy Olehowi uda się stworzyć idealny związek z Madzią po zakończeniu "Big Brothera"? (Instagram.com)
d2ew3dq

Choć już w niedzielny wieczór poznamy zwycięzcę "Big Brothera", to konflikty między byłymi uczestnikami nadal mogą wzbudzać wiele emocji.

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Darłak szuka dla siebie zajęcia. "Na początku chciałbym dostać rolę w Na Wspólnej"

Największym zaskoczeniem dla widzów był romans Madzi i Oleha, którym wciąż towarzyszył Łukasz. Bokser z Ukrainy był wyraźnie zazdrosny o przyjaciela ukochanej. Choć zarówno Łukasz, jak i Oleh pożegnali się z programem tuż przed finałem, ich konflikt nadal trwa.

d2ew3dq

Obaj kibicują Madzi, która ma duże szanse na zwycięstwo w "Big Brotherze" oraz nagrodę główną w wysokości 100 tys. zł. Nie potrafią jednak się pogodzić.

Oleh postanowił zemścić się na Łukaszu, stwierdzając, że związek z Madzią na pewno przetrwa po zakończeniu show. "Zamierzamy być z Madzią szczęśliwi" - zadeklarował Riaszeńczew. W jednym z wywiadów Łukasz zasugerował, że będzie życzył parze szczęścia, jednocześnie nadal utrzymując kontakt z przyjaciółką.

Czy życzenia Łukasza są szczere? Niedługo się przekonamy!

d2ew3dq

Podziel się opinią

Share

d2ew3dq

d2ew3dq