Trwa ładowanie...
d1emdmd

"Big Brother": Magda Wójcik opublikowała pierwszy wpis po wygraniu programu

Finał "Big Brothera" dobiegł końca. Poznaliśmy zwyciężczynię najnowszej edycji, którą została Magda Wójcik. Uczestniczka opublikowała swój pierwszy wpis na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
“Big Brother”: Magda Wójcik opublikowała pierwszy wpis po wygraniu programu
“Big Brother”: Magda Wójcik opublikowała pierwszy wpis po wygraniu programu (East News)
d1emdmd

"Big Brother": Magda Wójcik opublikowała pierwszy wpis po wygraniu programu

Magda Wójcik została zwycięzca najnowszej edycji. Dzięki głosowaniu widzów udało się jej pokonać pozostałych finalistów: Igora Jakubowskiego, Radka Palacza i Bartka Boruca.

Magda Wójcik praktycznie od samego początku była faworytką "Big Brothera". Sympatię widzów zyskała dzięki pozytywnemu podejściu do życia oraz wysokiej wrażliwości i zdolności do cieszenia się z drobnych rzeczy. Głośno również mówiło się o jej romansie z innym uczestnikiem programu, Olehem Riaszeńczewem.

d1emdmd

Po wygraniu najnowszej edycji "Big Brothera" Magda opublikowała pierwszy od kilku miesięcy wpis na Instagramie.

"W tym momencie nie jestem w stanie napisać nic więcej, niż to, że dziękuje Wam wszystkim za wsparcie przez te trzy miesiące. Jesteście wspaniali" - napisała.

W komentarzach pod postem otrzymała gratulacje i pochwały od takich gwiazd jak: Julia "Maffashion" Kuczyńska, Karolina Gilon, Anna Aleksandrzak, Dawid Kwiatkowski oraz koleżanka Magdy z programu, Justyna "Juszes" Żak.

Magda Wójcik - kim jest zwyciężczyni "Big Brothera"?

Magda Wójcik ma 30 lat i od 12 lat mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje w jednym z modnych butików w Londynie. Wcześniej studiowała biotechnologię żywności w Szkocji. Jej najwiekszą pasją jest moda i ma w planach założenie własnego sklepu z ubraniami.

d1emdmd

Podziel się opinią

Share

d1emdmd

d1emdmd