Trwa ładowanie...

"Big Brother": Łukasz Darłak został napadnięty

Łukasz Darłak, uczestnik ostatniej edycji "Big Brother", doznał niemiłej sytuacji. Wraz z kolegami został zaatakowany przez grupę pijanych mężczyzn pod jednym z krakowskich klubów.

"Big Brother": Łukasz Darłak został napadniętyŹródło: East News
d3kdxo0
d3kdxo0

“Big Brother”: Łukasz Darłak został napadnięty

Ostatnia edycja programu "Big Brother" dobiegła końca jakiś czas temu. Codziennie wychodzą na jaw kolejne informacje na temat uczestników reality show. Jakiś czas temu pisaliśmy o romansie Igora Jakubowskiego z Angeliką Głaczkowską. Tym razem głośno zrobiło się o Łukaszu Darłaku, który miał dość nieprzyjemną sytuację.

Łukasz Darłak stał się ofiarą ataku na tle homofobicznym pod jednym z klubów w Krakowie. O całym zajściu opowiedział w rozmowie z serwisem Pomponik.

- Jakiś czas temu przydarzyła mi się bardzo okropna sytuacja. Wychodziłem ze znajomymi z klubu i jacyś ludzie spod ciemnej gwiazdy – jakieś dresy, napite karki – zaczęli do nas startować. Chcieli nas pobić bez żadnego powodu. Nie zrobiliśmy im żadnej krzywdy, nie rozumiałem, dlaczego nas atakują. Na początku zaczęli nas wyzywać od najgorszych. Mówili takie teksty, które pod budką z piwem ciężko usłyszeć – mówi.

d3kdxo0

Łukasz Darłak zapewnia, że pomimo niesprzyjających okoliczności, ostatecznie nie doszło do żadnej bójki.

- Nie doszło do żadnej bójki, była tylko lekka szarpanina. Oni byli pijani, więc miałem przewagę. W międzyczasie mój kolega zadzwonił na policję i jak bandyci zobaczyli radiowóz, szybko uciekli. Policjanci potraktowali nas bardzo dobrze. Stanęli po naszej stronie i chcieli ich szukać, jednak postanowiliśmy odpuścić. Nie chcieliśmy tracić czasu. Bardzo przykra sytuacja - dodaje.

"Big Brother". Łukasz Darłak ujawnił swoją orientację seksualną

Łukasz Darłak od samego początku był jednym z najbardziej wyrazistych uczestników ostatniego "Big Brothera". Ogromne emocje wzbudzała jego orientacja seksualna. Przez pierwsze dni trwania programu Darłak ukrywał bycie homoseksualistą. Jednak po pewnym postanowił wyznać wszystkim prawdę.

Pewnego dnia Łukasz Darłak odwiedził Pokój Zwierzeń Wielkiego Brata, w którym dokończył wątek o swojej orientacji. Opowiedział, jak jest naprawdę i zdradził powód, dla którego nie chciał odpowiedzieć wprost na pytanie o orientację:

– Nie chciałem odpowiadać na to pytanie, jeszcze jest za wcześnie, nie chcę się otwierać. Dlatego odpowiedziałem im, że jestem hetero, chociaż jestem bi ze skierowaniem na gej – powiedział.

d3kdxo0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kdxo0