Trwa ładowanie...
d3j8vgq

"Big Brother". Łukasz Darłak rozpłakał się na wizji. Michał Witkowski nie miał litości

Coming out Łukasza Darłaka w programie "Big Brother" spotkał się z atakiem ze strony innego uczestnika, Tomka Urbana. Łukasz rozpłakał się w pokoju zwierzeń, na co zareagował jego były partner, pisarz i celebryta Michał Witkowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Łukasz Darłak nie wytrzymał. Witkowski komentuje.
Łukasz Darłak nie wytrzymał. Witkowski komentuje. (East News)
d3j8vgq

Łukasz Darłak to 26-letni psycholog, który bierze udział w najnowszej edycji "Big Brothera". Szybko okazało się, że chłopak nie jest anonimowym uczestnikiem. Był aktorem w kilku programach (np. w "Szkole"). Dociekliwym internautom dał się również poznać jako były chłopak Michała Witkowskiego, który często pojawiał się z nim na ściankach. Kiedy Łukasz przyznał się domownikom, że jest homoseksualistą, inny uczestnik programu "Big Brother" Tomek zaczął z niego żartować. Łukasz nie wytrzymał presji.

W szczerej rozmowie z Wielkim Bratem rozpłakał się, co zwróciło uwagę pisarza Michała Witkowskiego. "Muszę przyznać, że rozpłakanie się Łukasza podczas przesłuchania przez Wielkiego Brata to jedno z jego największych medialnych osiągnięć" - ironizuje w poście na Instagramie Witkowski. "To już mistrzostwo świata — rozryczeć się tak, żeby źle nie wyglądać? Nie rozmazując, że tak powiem, makijażu?" - zakończył w ostrym poście, który możemy przeczytać na oficjalnym profilu Michała Witkowskiego. Pisarzowi trzeba przyznać jedno, w pewnym sensie podsumował ideę programu "Big Brother": "Są emocje, dzieje się, jest akcja, jest show".

Czy jednak w stosunku do Łukasza Darłaka komentarz Witkowskiego nie jest krzywdzący? Co ciekawe, zarówno Darłak, jak i Urban, są nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Poza nimi o głosy widzów walczy karnie nominowana Justyna Żak.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3j8vgq

Podziel się opinią

Share
d3j8vgq
d3j8vgq