Trwa ładowanie...
ycipk-4hhfmp

"Big Brother". Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?

Niedzielny program "Big Brother. Arena" obfitował w wiele wydarzeń. Uczestnicy nominowali kolejne osoby, które dalej nie powinny mieszkać w domu Wielkiego Brata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy zdecydowali, kto powinien opuścić program "Big Brother"
Uczestnicy zdecydowali, kto powinien opuścić program "Big Brother" (Materiały prasowe)
ycipk-4hhfmp

"Big Brother" to program, który wzbudza wiele emocji. Co tydzień uczestnicy nominują dwie osoby, które ich zdaniem powinny opuścić telewizyjne show. Ze względu na to, że Ewa dobrowolnie opuściła program, głosowanie zostało wstrzymane.

Nic dziwnego, że emocje sięgnęły zenitu podczas niedzielnych nominacji. Po raz pierwszy od kilku tygodni uczestnicy nie nominowali Kamila, który otrzymał tylko jeden głos — od Ani. Co ciekawe, poza Wiktorem, na którego głosowały aż trzy osoby, pozostali uczestnicy mieli po dwa głosy — Mateusz, Ania, Wiktor, Martyna i Malwina.

ycipk-4hhfmp

Po ogłoszeniu wyników przez Wielkiego Brata osoby mieszkające w domu były zaskoczone. Oznacza to bowiem, że wszyscy poza Kamilem i nowymi uczestnikami (Sandrą i Bartkiem) zostali nominowani. Nawet prowadząca Gabi Drzewiecka nie mogła ukryć emocji. Była zszokowana decyzją mieszkańców.

Co teraz się stanie?

ycipk-4hhfmp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4hhfmp

ycipk-4hhfmp
ycipk-4hhfmp