"Big Brother". Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?

"Big Brother". Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Tatiana Naklicka

17.11.2019 21:10, aktual.: 17.11.2019 21:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedzielny program "Big Brother. Arena" obfitował w wiele wydarzeń. Uczestnicy nominowali kolejne osoby, które dalej nie powinny mieszkać w domu Wielkiego Brata.

"Big Brother" to program, który wzbudza wiele emocji. Co tydzień uczestnicy nominują dwie osoby, które ich zdaniem powinny opuścić telewizyjne show. Ze względu na to, że Ewa dobrowolnie opuściła program, głosowanie zostało wstrzymane.

Nic dziwnego, że emocje sięgnęły zenitu podczas niedzielnych nominacji. Po raz pierwszy od kilku tygodni uczestnicy nie nominowali Kamila, który otrzymał tylko jeden głos — od Ani. Co ciekawe, poza Wiktorem, na którego głosowały aż trzy osoby, pozostali uczestnicy mieli po dwa głosy — Mateusz, Ania, Wiktor, Martyna i Malwina.

Po ogłoszeniu wyników przez Wielkiego Brata osoby mieszkające w domu były zaskoczone. Oznacza to bowiem, że wszyscy poza Kamilem i nowymi uczestnikami (Sandrą i Bartkiem) zostali nominowani. Nawet prowadząca Gabi Drzewiecka nie mogła ukryć emocji. Była zszokowana decyzją mieszkańców.

Co teraz się stanie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także