Rozrywka"Big Brother". Ewa dobrowolnie opuściła program. To koniec płomiennego romansu z Kamilem

"Big Brother". Ewa dobrowolnie opuściła program. To koniec płomiennego romansu z Kamilem

"Big Brother". Ewa dobrowolnie opuściła program. To koniec płomiennego romansu z Kamilem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.11.2019 14:50, aktual.: 13.11.2019 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fanów "Big Brothera" przez ostatnie tygodnie rozgrzewał płomienny trójkąt miłosny między Ewą, Kamilem a Natalią. Ewa nie wytrzymała presji i dzisiaj zdecydowała się dobrowolnie opuścić program.

Ewa Kępys to jedna z najbardziej barwnych postaci drugiej edycji TVN-owskiego "Big Brothera". Mimo że dziewczyna doszła do programu kilka tygodni po jego rozpoczęciu szybko zaskarbiła sobie sympatię domowników. Blondynkę szczególnie polubili Kamil i Natalia. Między mężczyzną i kobietą szybko doszło do rywalizacji o względy Ewy.

Dopiero kiedy Natalia odpadła z programu, damsko-męski romans nabrał rozpędu. Nie obyło się bez licznych deklaracji i pocałunków.

Jednak wczoraj doszło do niespodziewanej konfrontacji dwóch uczestniczek "Big Brothera". W ramach tygodnia Alicji w Krainie Czarów w Domu Wielkiego Brata pojawiła się Natalia Dawidowska i spotkała się w Sekretnym Pokoju z Ewą Kępys. Dziewczyny przeprowadziły poważną rozmowę na temat swoich relacji. Dzisiaj blondynka zdecydowała się opuścić program. Nie zabrakło emocji – zraniona Natalia miała pretensje do Ewy.

– Biorąc pod uwagę, że ja ci cały czas mówiłam, nie ciągnij dwóch srok za ogon. Powiedziałam ci prosto w twarz: nie zrań mnie, bo będziesz tego żałowała – żaliła się wściekła Dawidowska.

Fragment rozmowy możecie obejrzeć poniżej:

Głosowanie na uczestnika, który w niedzielę powinien opuścić program, zostało wstrzymane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także