Trwa ładowanie...
d3zibb6

"Big Brother". Ewa dobrowolnie opuściła program. To koniec płomiennego romansu z Kamilem

Fanów "Big Brothera" przez ostatnie tygodnie rozgrzewał płomienny trójkąt miłosny między Ewą, Kamilem a Natalią. Ewa nie wytrzymała presji i dzisiaj zdecydowała się dobrowolnie opuścić program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother". Ewa zdecydowała się opuścić program
"Big Brother". Ewa zdecydowała się opuścić program (Materiały prasowe)
d3zibb6

Ewa Kępys to jedna z najbardziej barwnych postaci drugiej edycji TVN-owskiego "Big Brothera". Mimo że dziewczyna doszła do programu kilka tygodni po jego rozpoczęciu szybko zaskarbiła sobie sympatię domowników. Blondynkę szczególnie polubili Kamil i Natalia. Między mężczyzną i kobietą szybko doszło do rywalizacji o względy Ewy.

Dopiero kiedy Natalia odpadła z programu, damsko-męski romans nabrał rozpędu. Nie obyło się bez licznych deklaracji i pocałunków.

Jednak wczoraj doszło do niespodziewanej konfrontacji dwóch uczestniczek "Big Brothera". W ramach tygodnia Alicji w Krainie Czarów w Domu Wielkiego Brata pojawiła się Natalia Dawidowska i spotkała się w Sekretnym Pokoju z Ewą Kępys. Dziewczyny przeprowadziły poważną rozmowę na temat swoich relacji. Dzisiaj blondynka zdecydowała się opuścić program. Nie zabrakło emocji – zraniona Natalia miała pretensje do Ewy.

d3zibb6

– Biorąc pod uwagę, że ja ci cały czas mówiłam, nie ciągnij dwóch srok za ogon. Powiedziałam ci prosto w twarz: nie zrań mnie, bo będziesz tego żałowała – żaliła się wściekła Dawidowska.

Fragment rozmowy możecie obejrzeć poniżej:

Głosowanie na uczestnika, który w niedzielę powinien opuścić program, zostało wstrzymane.

d3zibb6

Podziel się opinią

Share

d3zibb6

d3zibb6