Trwa ładowanie...
ycipk-4jhsuu

"Big Brother". Ewa dobrowolnie opuściła program. To koniec płomiennego romansu z Kamilem

Fanów "Big Brothera" przez ostatnie tygodnie rozgrzewał płomienny trójkąt miłosny między Ewą, Kamilem a Natalią. Ewa nie wytrzymała presji i dzisiaj zdecydowała się dobrowolnie opuścić program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother". Ewa zdecydowała się opuścić program
"Big Brother". Ewa zdecydowała się opuścić program (Materiały prasowe)
ycipk-4jhsuu

Ewa Kępys to jedna z najbardziej barwnych postaci drugiej edycji TVN-owskiego "Big Brothera". Mimo że dziewczyna doszła do programu kilka tygodni po jego rozpoczęciu szybko zaskarbiła sobie sympatię domowników. Blondynkę szczególnie polubili Kamil i Natalia. Między mężczyzną i kobietą szybko doszło do rywalizacji o względy Ewy.

Dopiero kiedy Natalia odpadła z programu, damsko-męski romans nabrał rozpędu. Nie obyło się bez licznych deklaracji i pocałunków.

Jednak wczoraj doszło do niespodziewanej konfrontacji dwóch uczestniczek "Big Brothera". W ramach tygodnia Alicji w Krainie Czarów w Domu Wielkiego Brata pojawiła się Natalia Dawidowska i spotkała się w Sekretnym Pokoju z Ewą Kępys. Dziewczyny przeprowadziły poważną rozmowę na temat swoich relacji. Dzisiaj blondynka zdecydowała się opuścić program. Nie zabrakło emocji – zraniona Natalia miała pretensje do Ewy.

ycipk-4jhsuu

– Biorąc pod uwagę, że ja ci cały czas mówiłam, nie ciągnij dwóch srok za ogon. Powiedziałam ci prosto w twarz: nie zrań mnie, bo będziesz tego żałowała – żaliła się wściekła Dawidowska.

Fragment rozmowy możecie obejrzeć poniżej:

Głosowanie na uczestnika, który w niedzielę powinien opuścić program, zostało wstrzymane.

ycipk-4jhsuu
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jhsuu

ycipk-4jhsuu
ycipk-4jhsuu