"Big Brother": Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?

"Big Brother": Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?
Źródło zdjęć: © Archiwum prywatne | Elwira Kusz
Tatiana Naklicka

03.11.2019 21:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie "Big Brother. Arena" nie tylko odpada jedna ze wskazanych przez widzów osób. Uczestnicy nominują kolejnych domowników, którzy nie powinni nadal przebywać w domu. Tym razem zaskoczyli wszystkich.

Kolejna edycja programu "Big Brother" wzbudza wiele emocji. Co tydzień uczestnicy nominują osoby, które ich zdaniem powinny opuścić dom Wielkiego Brata. Chwilę wcześniej z show żegna się wskazana przez widzów osoba, na którą można było głosować przez cały tydzień poprzedzający następny odcinek "Big Brother. Arena".

Tym razem nie poszczęściło się Natalii Nienałtowskiej. Zarówno uczestnicy, jak i widzowie nie dostrzegli w niej zwyciężczyni show. Nominacje wzbudziły o wiele więcej emocji. Najwięcej głosów otrzymali Kamil i Ewa, którzy stworzyli parę w programie. Pozostali uczestnicy nie wierzą jednak w szczerość ich relacji. Na oboje zagłosowali Ania, Mateusz, Malwina i Wasylis.

Po tym, jak Wielki Brat ogłosił werdykt, Kamil stwierdził, że wyjdzie razem z ukochaną z programu. Wasylisowi nie spodobały się jego słowa. Znając jednak temperament Kamila, wszystko jest możliwe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także