Trwa ładowanie...

"Big Brother": Kolejne nominacje w programie. Wyznaczono aż trzy osoby

W programie "Big Brother" doszło do kolejnych nominacji. Tym razem zagrożeni odejściem z domu Wielkiego Brata są: Kamil Lemieszewski, Ewa Kępys oraz Natalia Nienałtowska.

Share
"Big Brother": Kolejne nominacje w programie. Wyznaczono aż trzy osobyŹródło: East News
dlr5lvc

"Big Brother": Ogłoszono kolejne nominacje

Aż trzy osoby są zagrożone opuszczeniem programu "Big Brother". Podczas ostatnich nominacji najwięcej głosów zebrały dwie nowe uczestniczki Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępys. Zgodnie z "tradycją" wyznaczono również Kamila Lemieszewskiego.

Kamil zasłynął jako osoba, która co tydzień zdobywa dużą liczbę nominacji. Również nowe mieszkanki na ten moment nie zdobyły zaufania pozostałych uczestników programu.

"Big Brother": Kim są nominowane osoby?

Kamil Lemieszewski to z wykształcenia pielęgniarz i położnik. Pracował też m.in. jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Występował w wielu zagranicznych filmach i serialach.

dlr5lvc

Ewa Kępys to 28-letnia warszawianka. Na co dzień zajmuje się fotografią oraz fotomodelingiem. Od 2012 r. czynnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, które ukazały się w kilku znanych zagranicznych tytułach jak np. "Dark Beauty" czy "Elegant".

Natalia Nienałtowska może pochwalić się reprezentowaniem Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu w 2012 roku. Na co dzień mieszka w Sydney, gdzie pracuje jako instruktor pływania, a w wolnych chwilach uprawia surfing.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": PIERWSZY POCAŁUNEK EWY I KAMILA!

dlr5lvc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlr5lvc
dlr5lvc