Trwa ładowanie...

"Big Brother": kolejne kontrowersje. "Ona jest po zmianie płci?"

W domu Wielkiego Brata dochodzi do coraz większych scysji. Uczestniczy przestają udawać, że lubią wszystkich wokół. "Lina mu się zerwała i zaczął drzeć ryja" - powiedział Maciej na temat Daniela.

"Big Brother": kolejne kontrowersje. "Ona jest po zmianie płci?"Źródło: Instagram.com
d3f9dqw
d3f9dqw

Terror Górala

Poranek w domu naszpikowanym kamerami był nieco traumatyczny. Daniel, który przy każdej możliwej okazji opowiada o Biblii i swojej wierze w Boga, zaczął terroryzować wszystkich domowników o świcie wchodząc do sypialni i zarządzając poranny trening. Apodyktyczny góral wzbudził irytację większości mieszkańców willi.

"To jest taki tarzan, któremu się lina zerwała i zacząć drzeć ryja" – przyznał bez ogródek Maciej w pokoju zwierzeń.
"Pie...ił rano, słyszałem go mimo zatyczek" - dodał później w rozmowie z jedną z domowniczek.

Daniel, który nosi się z zamiarem opuszczenia programu, stwierdził, że zacznie przekonywać innych, by naśladowali jego styl życia.

"Czy wpisujesz się na moja listę potencjalnych osób zainteresowanych treningiem i dietą?- nagabywał nieco zaspaną i roztargnioną Natalię, która wstępnie zgodziła się na jego pomysł. W ramach osobliwych ćwiczeń góral kazał jej skakać do basenu z lodowatą wodą.

Frapująca orientacja

Duże emocje nadal budzi orientacja seksualna uczestników. Raperka Klaudia zwierzyła się Wielkiemu Bratu, że była przekonana, że Łukasz Darłak jest homoseksualny.

d3f9dqw

"Jak go na początku poznałam to myślałem, że jest gejem, ale to nic złego" - wyznała.

Co ciekawe psycholog zrewanżował się jej tym samym. "Ha, myślę, że jest lesbijką!" - powiedział z uśmiechem w pokoju zwierzeń.

Magda podzieliła się też z wielkim bratem swoją smutną, rodzinną historią.

- Postanowiłam sądownie uzyskać tytuł rodziny zastępczej i zaopiekować się moim bratem. Obiecałam to mamie, to była ostatnia rzecz o jaką mnie poprosiła przed wyjazdem na operację, bo lekarz powiedział jej, że jest spore ryzyko. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedziałam to: "Pie...lisz i lekarz też pie...li". Zabrali ją, a później już się nie wybudziła - wyznała wzruszona.

d3f9dqw

Wielka, nudna siostra

Wielki Brat operujący damskim głosem, wydawał wyjątkowo mało interesujące polecenia domownikom. Było wyznaczanie dyżurnego do sprzątania, przygotowywanie dla Klaudii urodzinowej niespodzianki i gra zespołowa. Mając do dyspozycji 16 młodych ludzi z parciem na szło, można by się wykazać dużo większą fantazją... Od ziewania powstrzymały nas dwa pytania, które padły podczas wspomnianej gry. Uczestnicy musieli odgadnąć na czyj temat internauci pisali konkretne komentarze.

Jednym z nich było "Nie lubię go, jest sztywny". – Haha Łukasz! Zaczął grubiańsko śmiać się Maciej, który wcześniej śmiał się z psychologa, że ten wygląda na geja. Karma szybko do niego wróciła. Okazało się, że to zdanie internauty na jego temat.

"Ona jest po zmianie płci?" brzmiał kolejny komentarz. Magda szybko powiedziała, że chodzi najpewniej o nią bo ma nieco zachrypnięty głos i używa dużej ilości makijażu. Dziewczyna śmiała się i podeszła do wszystkiego z dystansem.

Śledzicie to, co dzieje się w domu Wielkiego Brata?

d3f9dqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f9dqw