Rozrywka"Big Brother". Kasia Strojek wyrzucona z domu Wielkiego Brata. Fani węszą spisek

"Big Brother". Kasia Strojek wyrzucona z domu Wielkiego Brata. Fani węszą spisek

"Big Brother". Kasia Strojek wyrzucona z domu Wielkiego Brata. Fani węszą spisek
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.10.2019 14:58, aktual.: 16.10.2019 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Strojek karnie opuściła "Big Brothera". Kobieta miała złamać regulamin, jednak internauci nie przyjmują takiego tłumaczenia i czują się oszukani.

Najwyraźniej historia w programie "Big Brother" lubi się powtarzać, ponieważ Kasia Strojek jest już drugą osobą, która musiała opuścić dom Wielkiego Brata w trybie natychmiastowym. Przypomnijmy, że taki los dwa tygodnie temu spotkał również Olę Balawender. Dziewczyna została wydalona z programu za rażące naruszenie regulaminu. Podobnie jest w przypadku Kasi, swoją ostateczną i nieodwracalną decyzję Wielki Brat argumentował w następujący sposób:

"Pomimo licznych ostrzeżeń i upomnień ze strony Wielkiego Brata, Kasia Strojek po raz kolejny dopuściła się naruszenia regulaminu i nie zastosowała się do zasad panujących w Domu. W ubiegłym tygodniu, kiedy Kasia nie dotrzymała zakazu palenia, Wielki Brat poinformował ją w Pokoju Zwierzeń, że jest to jej ostatnie przewinienie. Niestety Kasia po raz kolejny złamała zakaz Wielkiego Brata. W konsekwencji Wielki Brat podjął decyzję o karnym usunięciu Kasi z programu".

Strojek już od jakiegoś czasu mówiła o chęci opuszczenia podwarszawskiej willi. Uczestniczce nie pasowała atmosfera panująca w domu. Doskwierała jej również długa rozłąka z synem. Zdenerwowana kobieta spakowała walizkę i oświadczyła, że jest gotowa odejść z programu "Big Brother" w każdym momencie. Okazuje się, że Wielki Brat podjął decyzję za Kasię.

Nagła eliminacja kolejnego uczestnika odbiła się echem w mediach społecznościowych. Na oficjalnym instagramowym profilu programu rozpętała się prawdziwa burza. Część internautów cieszy się z takiego obrotu sprawy twierdząc, że Kasia przez ostatnie tygodnie nie była sobą. Jednak znaczna większość węszy spisek.

Fani twierdzą, że wszystko w "Big Brotherze" jest ustawione. Pojawiły się głosy, że Kasia musiała odpaść, aby "zrobić miejsce" dla dwóch nowo przybyłych uczestniczek – Ewy oraz Natalii.

Frustracji nie ma końca. "Lepsza reżyserka niż M jak Miłość albo Na Wspólnej", "To już wiadomo czemu weszły dwie dziewczyny", "BB to zwykła ustawka, kpią sobie z nas" – czytamy pod zdjęciem Kasi na profilu instagramowym "Big Brother".

A Wy podzielacie zdanie internautów?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także