Trwa ładowanie...

"Big Brother". Kasia chce opuścić program. Wszystko ze względu na siostrę

W minionym tygodniu z programu "Big Brother" odpadła Gosia Szmal. Teraz o opuszczeniu domu Wielkiego Brata myśli jej siostra bliźniaczka, Kasia Strojek.

"Big Brother". Kasia chce opuścić program. Wszystko ze względu na siostręŹródło: East News
dbb2jvp
dbb2jvp

"Big Brother". Kasia chce opuścić program

W ubiegłą niedzielę w programie "Big Brother Arena" doszło do eliminacji. Uczestnicy do opuszczenia warszawskiej willi nominowali Kamila Lemieszewskiego oraz jedną z sióstr bliźniaczek – Małgorzatę Szmal. Telewidzowie zdecydowali, że to właśnie kobieta pożegna się z programem.

Ta informacja była prawdziwym ciosem dla jej siostry bliźniaczki, Kasi. Już przy nominacjach kobiety deklarowały, że pożegnają "Big Brother" razem. Pojawił się też pomysł, by opuściły program na własne życzenie jeszcze przed ogłoszeniem wyników. Okazuje się, że te pomysły spaliły na panewce. Jednak Katarzyna Stojek nadal myśli o odejściu z "Big Brothera".

Uczestniczce nie odpowiada atmosfera panująca w domu. Czarę goryczy przelał sam Wielki Brat, który nie przychylił się do prośby Kasi o dostarczenie tabletek antykoncepcyjnych. Zdenerwowana kobieta spakowała walizkę i oświadczyła, że jest gotowa odejść z programu "Big Brother" w każdym momencie. Czy to oznacza, że Kasia dobrowolnie zrezygnuje z dalszego udziału w programie TVN?

dbb2jvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbb2jvp