Trwa ładowanie...
dr3c26u

"Big Brother": Kasia Olek została okradziona. "Przeżyłam szok"

Kasia Olek, która wzięła udział w najnowszej edycji "Big Brothera" wyznała, że została okradziona. Z jej konta zniknęło ponad 4 tysiące złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Olek padła ofiara kradzieży
Kasia Olek padła ofiara kradzieży (East News, Fot: East News)
dr3c26u

"Big Brother" wrócił na antenę po 18 latach przerwy. Od samego początku reality-show budzi nie lada emocje. W programie pojawiło się kilkunastu domowników. Jedną z uczestniczek była właśnie Kasia Olek, która opowiedziała o kradzieży.

ZOBACZ TAKŻE: Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

Olek kilka tygodni temu opuściła dom Wielkiego Brata. Po zakończeniu przygody z reality-show uczestniczka "Big Brothera" musiała zmierzyć się z trudną sytuacją. Okazuje się, że została okradziona.

dr3c26u

- Przeżyłam szok! Nigdy wcześniej taka sytuacja mi się nie zdarzyła. (...) Dowiedziałam się od policjanta, że winny był mój komputer i podejrzany mail z linkiem. Wiem, że walka z hakerami jest bardzo ciężka. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby odzyskać straconą kwotę - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Jak się okazuje, Kasia po wyjściu z programu nie ma łatwo. To wielki cios dla niej, ponieważ pieniądze chciała przeznaczyć na nagranie swojej piosenki. Uczestniczka przestrzega również wszystkich swoich fanów, żeby uważali.

dr3c26u

Podziel się opinią

Share

dr3c26u

dr3c26u