Trwa ładowanie...
ycipk-4b7q39

"Big Brother": Kasia Olek została okradziona. "Przeżyłam szok"

Kasia Olek, która wzięła udział w najnowszej edycji "Big Brothera" wyznała, że została okradziona. Z jej konta zniknęło ponad 4 tysiące złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Olek padła ofiara kradzieży
Kasia Olek padła ofiara kradzieży (East News, Fot: East News)
ycipk-4b7q39

"Big Brother" wrócił na antenę po 18 latach przerwy. Od samego początku reality-show budzi nie lada emocje. W programie pojawiło się kilkunastu domowników. Jedną z uczestniczek była właśnie Kasia Olek, która opowiedziała o kradzieży.

ZOBACZ TAKŻE: Magda z "Big Brothera" ma parcie na szkło? "Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z celebrytami"

ycipk-4b7q39

Olek kilka tygodni temu opuściła dom Wielkiego Brata. Po zakończeniu przygody z reality-show uczestniczka "Big Brothera" musiała zmierzyć się z trudną sytuacją. Okazuje się, że została okradziona.

- Przeżyłam szok! Nigdy wcześniej taka sytuacja mi się nie zdarzyła. (...) Dowiedziałam się od policjanta, że winny był mój komputer i podejrzany mail z linkiem. Wiem, że walka z hakerami jest bardzo ciężka. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby odzyskać straconą kwotę - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Jak się okazuje, Kasia po wyjściu z programu nie ma łatwo. To wielki cios dla niej, ponieważ pieniądze chciała przeznaczyć na nagranie swojej piosenki. Uczestniczka przestrzega również wszystkich swoich fanów, żeby uważali.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4b7q39

ycipk-4b7q39
ycipk-4b7q39