Trwa ładowanie...

"Big Brother": Kamil i Ewa wzięli sekretny ślub

Kamil Lemieszewski poznał Ewę Kępys w programie "Big Brother". Od razu między nimi zaiskrzyło, a po programie stworzyli relację. Teraz postanowili się pobrać.

"Big Brother": Kamil i Ewa wzięli sekretny ślubŹródło: AKPA
d1ougfn
d1ougfn

Kamil Lemieszewski zasłynął jako najbardziej kontrowersyjny uczestnik ostatniej edycji "Big Brothera". Jego barwna osobowość i jeszcze barwniejsze opowieści sprawiały, że w programie aż wrzało od emocji. Mieszkańcy willi za nim nie przepadali, ale widzowie go pokochali i ostatecznie to on wygrał program. Oprócz nagrody w wysokości 100 tys. zł Kamil w "Big Brotherze" poznał też miłość.

Ewa Kępys do programu trafiła kilka tygodni po jego starcie. Od razu wpadła w oko Kamilowi, ale po kilku dniach postanowiła, że chce utrzymać tę relację na stopie przyjacielskiej. Później wdała się w krótki romans z Natalią, a gdy ta odpadła z programu, Ewa znów padła w ramiona Kamilowi.

"Big Brother". Natalia jest wściekła na Ewę: "Powiedziałam ci, nie zrań mnie"

Po programie para związała się ze sobą i zamieszkała razem. Dla Ewy Kamil postanowił po latach przeprowadzić się z powrotem do Polski.

d1ougfn

Teraz na Instagramie para wyjawiła, że wzięła sekretny ślub. Pod serią zdjęć, dość nietypowych, jak na sesję ślubną, pojawił się opis: "Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. Teraz czas na chwile poślubnej celebracji".

d1ougfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ougfn