Trwa ładowanie...

“Big Brother” i “Dance Dance Dance” na Wielkanoc. Które reality show i teleturnieje będą na święta w telewizji?

W święta wielkanocne nie obejrzymy w telewizji większości reality show, teleturniejów. Jednak pojawiają się wyjątki, np. w postaci “Big Brothera”. Sprawdzamy, co oferują telewizje na święta, jeśli chodzi o programy rozrywkowe.

Share
“Big Brother” i “Dance Dance Dance” na Wielkanoc. Które reality show i teleturnieje będą na święta w telewizji?
Źródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d41kqfx

Reality show i teleturnieje w Wielki Piątek. Czy będzie “Big Brother”?

Z popularniejszych programów w piątki mieliśmy “Big Brothera”, “Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” oraz “The Wall. Wygraj marzenia”. W Wielki Piątek zajdą zmiany w ramówkach.

Na antenie TVP 1 nie zobaczymy teleturnieju “The Wall. Wygraj marzenia”. Emitowany był co tydzień o godzinie 20:35. W tym czasie w Wielki Piątek będzie transmisja z Drogi Krzyżowej w Watykanie z udziałem papieża Franciszka.

Z kolei na Polsacie nie będzie kolejnego odcinka “Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Czas antenowy programu w Wielki Piątek zajmie hitowy film “Skazani na Shawshank”.

d41kqfx

Wyjątkiem jest “Big Brother”. Emisja kolejnego odcinka odbędzie się zgodnie z planem - na TVN 7 o 20:00.

Reality show i teleturnieje w Wielką Sobotę

Na Wielką Sobotę TVP zaplanowało specjalny odcinek “Sanatorium miłości”, w którym uczestnicy programu wspólnie zasiądą do wielkanocnej uczty i będą rozmawiać o swoich doświadczeniach z poprzednich odcinków. “Sanatorium miłości: Święta, święta!" na antenie TVP 1 w sobotę o 20:20.

O 20:00 na TVN 7 będzie “Big Brother”. Jednak tym razem emitowany odcinek będzie podobny do tych z dni roboczych, bowiem zrezygnowano z pasma “Big Brother: Raport”.

Reality show i teleturnieje w Wielkanoc

Z kolei w niedzielę wielkanocną na antenie TVP 2 zostanie wyemitowany finałowy odcinek show “Dance Dance Dance”. Podzielony został na dwie części, które będą nadawane bezpośrednio po sobie.

d41kqfx

Na kanale TVN zobaczymy kolejny odcinek programu rozrywkowego “Masterchef Junior”, w którym młodzi kucharze będą walczyć o tytuł najlepszego z najlepszych. Emisja kolejnego epizodu show klasycznie o godzinie 20:00.

Jak co niedzielę TVN 7 pokaże kolejny odcinek “Big Brother: Arena”, w którym to dowiemy się, kto z nominowanych opuści dom Wielkiego Brata.

Reality show i teleturnieje w Lany Poniedziałek

W poniedziałek wielkanocny będziemy mogli śledzić dalsze zmagania uczestników “Big Brothera”. Niestety, Hubert Urbański nie będzie sprawdzał wiedzy Polaków w “Milionerach” - zamiast teleturnieju TVN pokaże w tym czasie bajkę "Kopciuszek".

Na Śmigusa-Dyngusa TVP 1 przygotowało pilotażowy odcinek szóstego sezonu programu “Rolnik szuka żony”. Zostaną zaprezentowani kandydaci do następnych nagrań szóstego sezonu, który stacja pokaże jesienią tego roku.

d41kqfx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41kqfx
d41kqfx