Trwa ładowanie...

“Big Brother” i “Dance Dance Dance” na Wielkanoc. Które reality show i teleturnieje będą na święta w telewizji?

W święta wielkanocne nie obejrzymy w telewizji większości reality show, teleturniejów. Jednak pojawiają się wyjątki, np. w postaci “Big Brothera”. Sprawdzamy, co oferują telewizje na święta, jeśli chodzi o programy rozrywkowe.

Share
“Big Brother” i “Dance Dance Dance” na Wielkanoc. Które reality show i teleturnieje będą na święta w telewizji?Źródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d3t4aeo

Reality show i teleturnieje w Wielki Piątek. Czy będzie “Big Brother”?

Z popularniejszych programów w piątki mieliśmy “Big Brothera”, “Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” oraz “The Wall. Wygraj marzenia”. W Wielki Piątek zajdą zmiany w ramówkach.

Na antenie TVP 1 nie zobaczymy teleturnieju “The Wall. Wygraj marzenia”. Emitowany był co tydzień o godzinie 20:35. W tym czasie w Wielki Piątek będzie transmisja z Drogi Krzyżowej w Watykanie z udziałem papieża Franciszka.

Z kolei na Polsacie nie będzie kolejnego odcinka “Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Czas antenowy programu w Wielki Piątek zajmie hitowy film “Skazani na Shawshank”.

d3t4aeo

Wyjątkiem jest “Big Brother”. Emisja kolejnego odcinka odbędzie się zgodnie z planem - na TVN 7 o 20:00.

Reality show i teleturnieje w Wielką Sobotę

Na Wielką Sobotę TVP zaplanowało specjalny odcinek “Sanatorium miłości”, w którym uczestnicy programu wspólnie zasiądą do wielkanocnej uczty i będą rozmawiać o swoich doświadczeniach z poprzednich odcinków. “Sanatorium miłości: Święta, święta!" na antenie TVP 1 w sobotę o 20:20.

O 20:00 na TVN 7 będzie “Big Brother”. Jednak tym razem emitowany odcinek będzie podobny do tych z dni roboczych, bowiem zrezygnowano z pasma “Big Brother: Raport”.

Reality show i teleturnieje w Wielkanoc

Z kolei w niedzielę wielkanocną na antenie TVP 2 zostanie wyemitowany finałowy odcinek show “Dance Dance Dance”. Podzielony został na dwie części, które będą nadawane bezpośrednio po sobie.

d3t4aeo

Na kanale TVN zobaczymy kolejny odcinek programu rozrywkowego “Masterchef Junior”, w którym młodzi kucharze będą walczyć o tytuł najlepszego z najlepszych. Emisja kolejnego epizodu show klasycznie o godzinie 20:00.

Jak co niedzielę TVN 7 pokaże kolejny odcinek “Big Brother: Arena”, w którym to dowiemy się, kto z nominowanych opuści dom Wielkiego Brata.

Reality show i teleturnieje w Lany Poniedziałek

W poniedziałek wielkanocny będziemy mogli śledzić dalsze zmagania uczestników “Big Brothera”. Niestety, Hubert Urbański nie będzie sprawdzał wiedzy Polaków w “Milionerach” - zamiast teleturnieju TVN pokaże w tym czasie bajkę "Kopciuszek".

Na Śmigusa-Dyngusa TVP 1 przygotowało pilotażowy odcinek szóstego sezonu programu “Rolnik szuka żony”. Zostaną zaprezentowani kandydaci do następnych nagrań szóstego sezonu, który stacja pokaże jesienią tego roku.

d3t4aeo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t4aeo
d3t4aeo