Trwa ładowanie...

Big Brother: Filipiny oburzone pocałunkiem na wizji. Zapraszamy na seans polskiej wersji programu

Widzowie na całym świecie nie mogą uwierzyć w kuriozalny "skandal", który został rozdmuchany przez filipińskie media. Pocałunek w show skazał uczestników na publiczny lincz. O tym odcinku "Big Brothera" mówią wszyscy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Big Brother: Filipiny oburzone pocałunkiem na wizji. Zapraszamy na seans polskiej wersji programuŹródło: screen, fot: screen
d5um0ym
d5um0ym

W sieci zawrzało, kiedy w filipińskiej edycji "Big Brothera" pojawił się pocałunek. Osoby, które uważają takie zachowanie za skandaliczne, powinny przyjrzeć się polskiej wersji telewizyjnego show.

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Pudelek zamknąłby w domu "Big Brothera"?

Uczestnicy filipińskiej edycji "Big Brothera", Lou i Andre, nie spodziewali się zapewne, że po udziale w jednym z najpopularniejszych reality show na świecie zostaną wystawieni na publiczny lincz.

Ich pocałunek wywołał międzynarodowy skandal.

d5um0ym

- Tylko na Filipinach zwykły pocałunek może wywołać tyle kontrowersji. O mój Boże, ludzie, to 2019 rok. Jeśli uważacie, że pocałunek jest czymś złym, powinniście zobaczyć, co dzieje się w innych edycjach "Big Brothera" - czytamy we wpisie blogera Juliana Mauricio.

Komentarz na temat incydentu zamieściła w sieci organizacja "Kapamilya Online World" śledząca medialne nowinki na całym świecie.

- Czasami tak zwane "wartości filipińskie" sprawiają, że chcę zapaść się pod ziemię. Te wartości są główną przyczyną tego, że nie mamy przyzwoitej edukacji seksualnej, rozwodów i wielu innych rzeczy, których potrzebują kraje rozwijające się. Więc nie mówmy, że pocałunek na wizji jest pogwałceniem tych wartości.

- Andre i Lou nie zasługują na ukrzyżowanie za całowanie, nawet w telewizji krajowej. To nic wielkiego. Ludzie, otwórzcie swoje umysły! - czytamy.

Biorąc pod uwagę jak wyzwoleni byli uczestnicy "Big Brothera" w Polsce, czy w USA, dziwi nas, że pocałunek na wizji w XXI wieku jeszcze kogoś szokuje.

d5um0ym

Wszyscy pamiętamy jak Agnieszka Frykowska (pseudonim Frytka) w polskim "Big Brotherze", zabawiała się w jacuzzi z Łukaszem Wiewiórskim (pseudonim Ken). Był to jeden w najsłynniejszych momentów w polskiej telewizji, który wielokrotnie przywoływano w debacie o etyce mediów.

screen
Źródło: screen, fot: screen
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d5um0ym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5um0ym