Trwa ładowanie...

"Big Brother". Fani oburzeni powrotem Łukasza. "Pogwałciliście wszystkie zasady tego programu"

Łukasz Darłak niespodziewanie wrócił do domu Wielkiego Brata. Nie przypadło to do gustu fanom programu, którzy wcześniej wyeliminowali go w drodze głosowania. Czują się oszukani.

"Big Brother". Fani oburzeni powrotem Łukasza. "Pogwałciliście wszystkie zasady tego programu"Źródło: ONS.pl
d1zbi5n
d1zbi5n

Łukasz Darłak był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników Big Brothera. Zaraz po starcie programu duże emocje wśród uczestników i widzów budziła jego orientacja seksualna. Psycholog po pewnym czasie wyznał przed kamerami, że jest gejem. Wydawało się, że szczerością w tej kwestii zdecydowanie zapulsował fanom programu.

Niestety Łukasz trzymał się w programie nieco na uboczu, sympatyzując z zaledwie kilkoma uczestnikami. Jego zachowanie i bezkompromisowa postawa, była punktem zapalanym wielu konfliktów w domu Wielkiego Brata. Drogą nominacji został zagrożony, a widzowie w głosowaniu SMS uznali, że czas by opuścił program. Wydarzyło się to raptem dwa tygodnie temu.

Jak wielkie było zaskoczenie sympatyków show, gdy w ostatnią niedzielę produkcja zdecydowała się przywrócić Łukasza do programu! Stało się tak, ponieważ kilka dni wcześniej z show dobrowolnie pożegnała się Justyna oraz jej chłopak Paweł. Deficyt dwóch osób sprawił też, że w odcinku eliminacyjnym nikt nie odpadł. Zmiana reguł gry nie spodobała się fanom produkcji. Wyrazili swoje oburzenie w komentarzach na koncie facebookowym programu.

"Pogwałciliście wszelkie zasady tego programu. Z ludzi oglądających i głosujących zrobiliście debili. Kompletny niewypał z wejściem Łukasza!!! Po co głosować jak i tak wpuszczacie ich na nowo? Reszta też wejdzie?"

d1zbi5n

"Uważam, że to nie fair. Nie tylko mieszkańcy go nominowali, ale ludzie wysyłali smsy. Czyli macie w d..ie ludzi"

"Nikt z byłych mieszkańców, którzy opuścili dom przez glosowanie nie powinien wrócić"

"DOŚĆ. to żart jakiś. Koniec oglądania BB u mnie w domu. Cały czas był promowany. Łukasz nie masz honoru, nie potrafisz pogodzić się z porażką. Dramo chodząca"

W podobnym tonie utrzymane są komentarze na Twitterze.

Myślicie, że przywrócenie Łukasza to dobry krok produkcji?

d1zbi5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zbi5n