Trwa ładowanie...

"Big Brother": domownicy walczą z homofobią. Radek miał trudne zadanie

W domu Wielkiego Brata temat nietolerancji i agresji względem homoseksualistów pojawiał się już wielokrotnie. Jeden z uczestników opuścił program po groźbach pod adresem geja. Teraz domownicy musieli przygotować kampanię przeciw homofobii.

Share
"Big Brother": domownicy walczą z homofobią. Radek miał trudne zadanieŹródło: Facebook.com
d1hrrco

W "Big Brotherze" trwa tydzień medialny, w którym każdy z uczestników musi przygotować materiał wideo na zadany temat. W czwartkowym odcinku przed takim wyzwaniem stanął Radek. Wchodząc do pokoju zwierzeń nie wiedział, co go czeka i bardzo się zdziwił, gdy poznał treść zadania.

Obejrzyj:"Big Brother" to "odzwierciedlenie społeczeństwa"? "Co mają robić bez telefonu" (KLIKA PUDELKA)

Wielki Brat uznał, że Radek będzie najlepszym ambasadorem w kampanii społecznej przeciw homofobii.

d1hrrco

Radek przyznał, że jest mu bliżej do prawicy niż lewicy i choć nie uważa się za homofoba, to nie podobają mu się np. parady równości. Z początku nie miał pojęcia, jak zabrać się do nakręcenia filmiku przeciwko homofobii, ale pozostali domownicy chętnie mu pomogli.

Największe zaangażowanie wykazał Łukasz, który dopiero po jakimś czasie w programie wyznał, że jest gejem.

- Ty będziesz twarzą, a ja mózgiem tej kampanii – zaproponował Radkowi i podsunął pomysł nakręcenia różnych scenek, w których geje i lesbijki będą pokazani w normalnych życiowych sytuacjach.

Radek opowiadając o całym projekcie podkreślał, że nie chodzi w nim o jakieś promowanie homoseksualizmu, ale obronę ludzi przed nietolerancją.

d1hrrco
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hrrco