"Big Brother. Arena". Seksowna Woźniak-Starak daje przytyk Dodzie w programie na żywo

"Big Brother. Arena". Seksowna Woźniak-Starak daje przytyk Dodzie w programie na żywo
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Grabińska

01.04.2019 13:06, aktual.: 01.04.2019 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czarna mini odsłaniająca długie nogi okryte rajstopami w grochy. To jednak nie seksowny wygląd Agnieszki Woźniak-Starak zapamiętamy z niedzielnego odcinka "Big Brothera" na żywo. Prezenterka wykorzystała program live, by dopiec swojemu odwiecznemu wrogowi, Dodzie.

Woźniak-Starak wyglądała tego wieczoru perfekcyjnie. Uwagę zwracały przede wszystkim jej szczupłe, zgrabne i długie nogi, które odkryła dzięki krótkiej sukience. Widać, że Agnieszka z odcinka na odcinek czuje się coraz pewniej w programie. Pozwala sobie nie tylko na odważniejsze stylizacje, ale reaguje spontanicznie na to, co dzieje się w studio i nie boi się ciętych ripost.

Obraz
© East News

Agnieszka podczas odcinka na żywo rozmawiała z Marleną, która kilka dni temu na własne życzenie opuściła dom Wielkiego Brata.

- Ci, co mówią, że są szczerzy, w domu wcale nie są - powiedziała była uczestniczka show.

Woźniak-Starak wykorzystała ten moment, by dopiec Dodzie.

- To tak samo jak z ludźmi, którzy ciągle mówią jacy są dobrzy. Z nimi jest najgorzej - odpowiedziała.

Mimo iż nie padło imię największego wroga Agnieszki, nie trudno się domyślić, o kim mówiła. Konflikt piosenkarki i dziennikarki zaczął się kilka lat temu, gdy Woźniak-Starak prowadziła program "Na językach". W jednym z odcinków show ujawniono, że ojciec artystki wiele lat wcześniej zdradził jej matkę, czego owocem była córka. Paulina udzieliła wywiadu redakcji i na chwilę została celebrytką. Jakiś czas później Doda spotkała Agnieszkę na jednej z branżowych imprez. Miała ją pobić w toalecie, co później tłumaczyła tym, że broniła w ten sposób honoru swojej rodziny. Sprawa trafiła do sądu.

Obraz
© East News
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także