Trwa ładowanie...

"Big Brother": Alicja Walczak o kulisach reality-show. Dobrze wspomina ten czas

Choć pierwsza edycja była 18 lat temu, to jej uczestnicy zapadli na stałe w pamięci widzów. Alicja Walczak po czasie opowiada o tym, jak wspomina ten czas.

"Big Brother": Alicja Walczak o kulisach reality-show. Dobrze wspomina ten czasŹródło: East News, fot: East News
d3e2djp
d3e2djp

Cała Polska czekała na to, żeby "Big Brother" wrócił. I stało się! Jak można było się spodziewać, show wywołało mnóstwo emocji. Znamy już wszystkich uczestników domu Wielkiego Brata. Po kilku dniach widzieliśmy już pijackie wybryki i klótnie.

ZOBACZ TAKŻE: Roześmiana Manuela radzi uczestnikom "Big Brothera": "Niech traktują to jak letnie kolonie"

Za sprawą wznowienia kultowego show producenci zaprosili Alicję Walczak, która wzięła udział w pierwszej edycji "BB". Alicja nigdy nie ukrywała, że udział w programie był ważny w jej odczuciu. - Był momentem zwrotnym w moim życiu, ponieważ po nim nastąpiła przemiana w moim życiu osobistym - wyznała "Faktowi". - Jestem osobą wierzącą, otrzymałam wiele dobra od Jezusa - dodała w Fakcie.

Teraz, gdy mamy nowe "gwiazdy" reality-show Alicja na instagramowym profilu "Big Brothera" powiedziała, jak radziła sobie z kamerami pod prysznicem i jakie ma odczucia, gdy wróciła na plan. Przypomnijmy, że kamery - tak jak teraz - były wszędzie i trudno było się przed nimi ukryć.

Jak sobie radziłaś pod prysznicem? - słyszymy w tle pytanie na nagraniu. - Nie była to sprawa lekka, ponieważ niekiedy nie mieliśmy drzwi i byłyśmy cały czas podglądane - zdradza. Co niewątpliwie krępuje nawet najodważniejszych.

- Teraz z perspektywy czasu uśmiecham się do tego okresu - odpowiedziała.

Pamiętacie Alicję z "Big Brothera"?

d3e2djp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e2djp