Trwa ładowanie...
07-11-2013 23:58

"Biblia": Diogo Morgado o roli Jezusa w serialu

"Biblia": Diogo Morgado o roli Jezusa w serialuŹródło: Polsat
d43pb5h
d43pb5h

*"Biblia" to trwający blisko 10 godzin najnowszy serial religijny. Jedną z głównych ról zagrał w nim portugalski aktor - Diogo Morgado. Wcielił się on w postać Jezusa. Co gwiazdor miał do powiedzenia na temat telewizyjnego hitu?*

- To najwspanialsza opowieść w historii ludzkości. Jestem w stu procentach pewien, że "Biblia" zmieni wielu ludzi, którzy ją obejrzą. Dla mnie to było coś nie z tego świata. Udział w tym serialu zmienił mnie. Inaczej patrzę na życie, inaczej myślę o wielu sprawach. Najtrudniejsze do zagrania było ukrzyżowanie - zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. To zdecydowanie najbardziej niezwykłe doświadczenie w moim życiu - opowiada Miogo Morgado.

Serial emitowany na antenie Polsatu to spektakularna i najwierniejsza oryginałowi ekranizacja najbardziej znanej księgi w historii ludzkości - Biblii. Przedstawia stworzenie świata, losy narodu izraelskiego i jego przymierza z Bogiem oraz przełomowe wydarzenia, które doprowadziły do ukrzyżowania i zmartwychwstania Chrystusa oraz początki chrześcijaństwa.

Produkcja przywołuje najważniejsze historie z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu. Niezapomniane opowieści od Księgi Rodzaju do Księgi Objawienia rozwijają się w pełne żywiołowej akcji obrazy filmowe, które porwą, wzruszą i skłonią do refleksji nie tylko katolików.

d43pb5h

Kolejny odcinek serialu *"Biblia" zobaczyć będzie można w sobotę, 9 listopada, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32769,title,Biblia,serial.html )**

d43pb5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43pb5h