Trwa ładowanie...
07-02-2012 11:52

"Bezkarni II" i "W garniturach": Nowe seriale w Canal+

"Bezkarni II" i "W garniturach": Nowe seriale w Canal+Źródło: AFP
dj094eb
dj094eb

23 lutego 2012 roku w Canal+, w ramach czwartkowego cyklu, startuje drugi sezon wyprodukowanego przez Canal+ serialu "Bezkarni II" oraz pokazywany premierowo w Polsce serial prawniczy *"Suits: W garniturach".*

"W garniturach" to serial o prawnikach, którego bohaterami są pracownicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Trafia do niej przypadkiem, wbrew przepisom młody chłopak, który nie ma co prawda stosownego dyplomu, ale posiada fotograficzną pamięć, a więc wiedzę i oczytanie absolwenta wydziału prawa na Harvardzie, a do tego mądrość życiową ulicznego oszusta. Pod opieką wirtuoza palestry Harveya Spectera uczestniczy w życiu kancelarii, stając się jednocześnie częścią konfliktów i intryg wewnątrz firmy.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Gabriel Macht jako Harvey Spector, Patrick J. Adams jako Mike Ross oraz Gina Torres w roli szefowej kancelarii Jessiki Pearson. Emisja w czwartki o godzinie 22.30.

Z kolei "Bezkarni II" to kontynuacja losów czwórki niepokornych funkcjonariuszy paryskiej policji kryminalnej, którzy próbując oczyścić z zarzutów swojego komendanta przekraczają granice prawa i wplątują się w walkę na śmierć i życie z jednej strony z kryminalistami, z drugiej z IGS, zwaną policją policji. W drugim sezonie dla Eddy'ego Caplana i jego grupy nadszedł czas rozliczeń. W ramach rehabilitacji dostają zadanie inwigilacji grupy zwanej "Niewidzialnymi" (Les Invisibles), odpowiedzialnej za zabójstwa i kradzież 400 kilogramów złota. Emisja w czwartki o godzinie 21.

dj094eb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj094eb