Trwa ładowanie...
21-11-2012 16:37

"Bez tajemnic": Agnieszka Żulewska w drugim sezonie serialu HBO

Share
"Bez tajemnic": Agnieszka Żulewska w drugim sezonie serialu HBOŹródło: HBO
d1l5u7e

Od 12 grudnia w serialu HBO *"Bez tajemnic" będzie można oglądać Agnieszkę Żulewską jako Olgę, serialową córkę Janusza Gajosa, czyli Gustawa Staronia.*

Agnieszka Żulewska to młoda, dobrze zapowiadająca się aktorka, która niedawno zadebiutowała na dużym ekranie, w irlandzko-polskiej produkcji Sanctuary.

W serialu będzie pojawiała się w środy podczas terapii Gustawa (Janusz Gajos), dyrektora dużego konsorcjum budowlanego. Jednym z problemów bohatera jest trudna relacja z ukochaną córką. Olgę i Gustawa zawsze łączyła silna więź, ale ojciec zaczął za bardzo ingerować w życie córki, co w konsekwencji wywołało jej ostry sprzeciw i podjęcie decyzji o wyjeździe do Indii – mówi Agnieszka Żulewska, serialowa Olga.

d1l5u7e

W odcinku pojawia się również wątek dotyczący homoseksualizmu. Bohaterka poszukując samej siebie, stara się także odnaleźć zrozumienie i akceptację ojca. Znaczącą rolę odegra w tym Andrzej, który spokojnie przeprowadzi ich przez problemy – dodaje aktorka.

Akcja serialu Bez tajemnic, która toczy się głównie w jednym pomieszczeniu opiera się na emocjonujących dialogach między pacjentem a psychoterapeutą. To najtrudniejsza rola, z jaką dotychczas się zmagałam. Sceny wymagające ogromnego skupienia oraz możliwość zagrania w obecności takich aktorów jak Jerzy Radziwiłowicz i Janusz Gajos to nieocenione doświadczenie – komentuje Agnieszka Żulewska.

Serial "Bez tajemnic" składa się z 35 odcinków, których premiery emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 22.00 w HBO przez siedem kolejnych tygodni. Powtórki kolejnych odcinków są emitowane o godz. 23.00 w HBO2.

W serialu HBO "Bez tajemnic" występują: Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Ilona Ostrowska, Łukasz Simlat, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka. Serial wyreżyserowali: Anna Kazejak, Jacek Borcuch oraz Marek Lechki. Szefem zespołu scenariuszowego jest Przemysław Nowakowski. Autorami zdjęć są: Michał Englert oraz Piotr Sobociński Jr. Za muzykę odpowiada Mikołaj Stroiński, a za montaż - Maciej Pawliński. Producentem wykonawczym jest firma Telemark - Anna Kępińska i Maciej Kubicki. Producent HBO - Anna Skonieczna. Producent nadzorujący – Wayne Henry.

d1l5u7e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l5u7e