Trwa ładowanie...

"Beverly Hills 90210": Nie będzie drugiego sezonu kontynuacji?

Informacja o tym, że stacja Fox szykuje kontynuację kultowego serialu "Beverly Hills 90210", zelektryzowała wszystkich. Pierwszy sezon bardzo spodobał się publiczności, jednak nie będzie kontynuacji serii.

Share
"Beverly Hills 90210": Nie będzie drugiego sezonu kontynuacji?
Źródło: Materiały prasowe
d16beur

"Beverly Hills 90210" to kultowy serial lat 90., którego akcja rozgrywała się w liceum. Wyraziste postaci i ciekawy scenariusz sprawiły, że seria doczekała się 10 sezonów, czyli w sumie 293 odcinków, które emitowane były od 1990 do 2000 r. Poza tym powstało kilka epizodów specjalnych.

Po latach stacja amerykańska Fox zdecydowała się ożywić serię. Zaprosiła do współpracy aktorów, którzy wrócili do swoich ról: Jasona Priestleya (Brandona), Shannen Doherty (Brendę), Tori Spelling (Donnę), Jennie Garth (Kelly), Iana Zieringa (Steve'a), Briana Austina Greena (Davida) oraz Gabrielle Carteris (Andreę). Choć na ekranie nie mogliśmy zobaczyć Luke'a Perry'ego (Dylana), to ekipa filmowa oddała mu wzruszający hołd w pierwszym odcinku.

d16beur

Odświeżone "Beverly Hills 90210" liczy 6 odcinków. Serial zakończył się wyrazistym cliffhangerem, który sugerowałby, że drugi sezon na pewno powstanie. Stacja Fox odżegnuje się jednak od tego pomysłu. Wydała jedynie oświadczenie, w którym podziękowała aktorom i reszcie ekipy za "pomysłowe i nostalgiczne przebudzenie".

W Polsce premiera "Beverly Hills 90210" odbyła się 9 października na kanale Fox. Pomimo wszystko, mamy nadzieję, że seria będzie kontynuowana. Wy również?

East News
Źródło: East News
d16beur

Podziel się opinią

Share
d16beur
d16beur