Trwa ładowanie...
d2sb7aw

"Beverly Hills 90210": kultowy serial powraca na CBS Drama!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Beverly Hills 90210": kultowy serial powraca na CBS Drama!
(mat. dystrybutora)
d2sb7aw

Brandon i Brenda Walsh, bliźnięta z Minnesoty, przeprowadzają się wraz z rodzicami do Beverly Hills i rozpoczynają naukę w prestiżowym liceum West Beverly High. Wkrótce Brandon poznaje intelektualistkę Andreę, a Brenda zaprzyjaźnia się z zamożną Kelly. Do paczki nowych przyjaciół dołączają Steve, Donna, David i Dylan – pamiętacie te imiona? Przez wiele lat młodzi aktorzy wcielający się w ich role byli idolami nastolatków na całym świecie, a serial wciąż zaliczany jest do grona najlepszych produkcji tego typu wszech czasów! Odcinki 1. sezonu „Beverly Hills 90210” od 25 lutego w dni powszednie o godzinie 21:00 tylko na CBS Drama!

Poziom życia mieszkańców Beverly Hills znacznie różni od tego, który 16-letnie bliźnięta znają z rodzinnej Minnesoty. Brandon i Brenda muszą dorabiać do kieszonkowego, jeśli chcą pozwolić sobie na luksusy, z których na co dzień korzystają ich koledzy. Brandon pracuje w barze, Brenda podejmuje pracę opiekunki do dzieci – ale to i tak nie wystarczy.
Brenda do tego stopnia chce dorównać koleżankom, że zaczyna rozważać kradzież markowych rzeczy w sklepie. Także Brandon, podobnie jak siostra oszołomiony luksusem i beztroską panującą w Beverly Hills popełnia kilka błędów, m.in. powodując wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu!

Również rodzice młodych Walshów w niczym nie przypominają mamy czy ojca Kelly Taylor, która nie musi prosić o ich pozwolenie w żadnej kwestii. Brenda i Brandon są wychowywani w bardziej konserwatywnej atmosferze: Cindy Walsh nie zezwala nawet, by jej syn nocował w jednym pokoju w byłą dziewczyną, Sheryl. Być może dlatego Brendzie tak bardzo imponuje matka Kelly, zamożna była modelka. Jednak nie wszystko, co z pozoru wygląda idealnie, jest takie w rzeczywistości.
Matka Kelly była bowiem w przeszłości uzależniona od alkoholu i w 1. sezonie jej problemy znów dadzą o sobie znać.
Czy Brenda doceni wówczas swoją hołdującą tradycyjnym wartościom rodzinę?

d2sb7aw

Już na początku sezonu 1. Brandon poznaje Dylana McKaya, tajemniczego chłopaka z problemami rodzinnymi. Szybko się z nim zaprzyjaźnia, zaś Brenda zaczyna się podkochiwać w nowym przyjacielu brata. Ojciec bliźniaków, Jim, od razu daje córce odczuć, że jest przeciwny temu związkowi. Przez chwilę Brenda, tęskniąca za dorosłym życiem, próbuje więc uniezależnić się od nadopiekuńczych rodziców, wyprowadzając się z domu. Czy to jednak aby na pewno dobry pomysł?

Pod koniec 1. sezonu Jim dostaje ofertę lepiej płatnej pracy, ale to oznaczałoby dla niego powrót do Minneapolis i rozłąkę… Czy jest na to gotów?

* 1.sezon „Beverly Hills 90210” od wtorku 25 lutego w dni powszednie o godzinie 21:00, powtórka odcinka następnego dnia o godzinie 11:00 i 16:00.*

d2sb7aw

Podziel się opinią

Share
d2sb7aw
d2sb7aw