Trwa ładowanie...
26-03-2014 11:36

"Beverly Hills 90210" - 2. sezon już od 28 marca na CBS Drama!

"Beverly Hills 90210" - 2. sezon już od 28 marca na CBS Drama!Źródło: mat. dystrybutora
d45bven
d45bven

W pierwszym sezonie serialu „Beverly Hills 90210” zasadniczym problemem bliźniąt Brendy i Brandona była aklimatyzacja w nowym środowisku. W sezonie 2. rodzeństwo należy już do zgranej paczki przyjaciół, jednak kłopotów w ich nastoletnim życiu nie ubywa. Pierwsze miłości, ale także pierwsze rozczarowania sprawią, że w 2. sezonie „Beverly Hills 90210” będzie działo się bardzo wiele! Na kolejne odcinki zapraszamy od 28 marca w dni powszednie o godzinie 21:00.

Kolejny sezon serialu „Beverly Hills 90210” rozpoczyna się dla większości bohaterów radośnie. Wszyscy planują zbliżające się wakacje. Kelly najbardziej interesuje opalanie i poznawanie nowych chłopaków, Brenda i Donna planują lekcje aktorstwa (w których uczestniczy też Andrea). Brandon zmienia pracę na lepiej płatną posadę w klubie plażowym. Wszystko idzie dobrze, dopóki Brenda nie zaczyna podejrzewać, że jest w ciąży. Razem z Dylanem przez kilka dni żyje w stresie, bo żadne z nich nie jest gotowe zostać rodzicem. Do czego doprowadzą te nerwy i jak zmienią podejście Brendy? Czy ta sytuacja wzmocni związek pary czy wręcz przeciwnie pokaże, że nie jest dla siebie stworzona?

Co jeszcze czeka paczkę przyjaciół w trakcie tych wakacji? Brandon zaprzyjaźni się z Sandy, koleżanką z klubu plażowego, jak się jednak okaże, nie będzie ona dla niego odpowiednią dziewczyną. Ojciec Dylana zostanie aresztowany. Chłopak na chwilę trafi do domu Walshów, jednak animozje pomiędzy nim a Jimem zaczną się niebezpiecznie pogłębiać. W ramach letnich eskapad przyjaciele wybiorą się do parku Yosemite, ale będzie to wypad co najmniej burzliwy. Jackie, matka Kelly, znajdzie szczęście w miłości, a wszystko to… przez złamany ząb.

Po wakacjach do szkoły zacznie chodzić nowa uczennica – Emily Valentine. Dziewczyna od razu wzbudzi duże zainteresowanie, zarówno Brandona, jak i Dylana, zaś u Brendy wywoła zazdrość. Niestety w kolejnych odcinkach nałogi Dylana dadzą o sobie znać. Przegra duże pieniądze w bilard, coraz częściej będzie sięgał też po alkohol. Czy uda mu się pozbierać i jak to wpłynie na jego relacje z Brendą?

2. sezon serialu „Beverly Hills 90210” od 28 marca w dni powszednie o godzinie 21:00 na kanale CBS Drama. Powtórki kolejnego dnia o 11:00 i 16:00.

d45bven
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bven