Trwa ładowanie...
d4kaljq

Benefis Zenka Martyniuka bije rekordy. Jacek Kurski chwali się wynikami

Benefis z okazji 30-lecia działalności artystycznej Zenka Martyniuka był nie lada wydarzeniem. Imprezę prowadzoną przez Rafała Brzozowskiego swoimi występami uświetniły prawdziwe gwiazdy. Przełożyło się to na świetne wyniki oglądalności, którymi to chwali się prezes TVP, Jacek Kurski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Benefis Zenka Martyniuka przyniósł świetne wyniki oglądalności.
Benefis Zenka Martyniuka przyniósł świetne wyniki oglądalności. (East News)
d4kaljq

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia z pewnością był wyjątkowy dla gwiazdy disco polo, Zenka Martyniuka. To właśnie tego wieczoru zorganizowano benefis z okazji 30-lecia jego działalności artystycznej. Imprezę poprowadzili Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska. Całość uświetniły swoimi występami prawdziwe gwiazdy: Francesco Napoli, Savage, Bad Boys Blue, Michał Wiśniewski, Wojciech Gąsowski oraz Izabela Trojanowska. Jeszcze na długo przed imprezą wróżyło to sukces.

Benefis transmitowany był w TVP2, a prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, bawił się przednio w pierwszym rzędzie. Z pewnością spodziewał się świetnych wyników oglądalności, jakimi rzeczywiście może się dziś chwalić. Na jego twitterze pojawił się wpis pełen radości: "Benefis Zenka Martyniuka wygrał w cuglach i był najbardziej oglądaną pozycją Bożego Narodzenia. 3,9 milionów widzów! Dziękujemy".

Okazuje się, że benefis Martyniuka przebił oglądalnością nawet tradycję każdych świąt, czyli "Kevina samego w domu". Według opublikowanych przez Nielsena wyników film o rezolutnym chłopcu odnotował 3,79 miliona oglądających, natomiast pierwsza część benefisu 3,3 miliona, a druga aż 4 miliony widzów.

A czy Wy oglądaliście transmisję z imprezy?

d4kaljq

Podziel się opinią

Share
d4kaljq
d4kaljq