Trwa ładowanie...
d12h5fj

"Belfer": Maciej Stuhr wraca w dobrej formie! Zobacz nowy zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Belfer": Maciej Stuhr wraca w dobrej formie! Zobacz nowy zwiastun
d12h5fj

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Aktor, znany głównie z komediowych kreacji w filmowych hitach, wraca na szklany ekran. Czy ten powrót spełni oczekiwania widzów? Zobaczcie Zwiastun!

W połowie lipca ruszyły zdjęcia do 10-odcinkowego serialu kryminalnego "Belfer", realizowanego na zlecenie stacji CANAL+. W tytułową rolę wcieli się Maciej Stuhr, kojarzony przez wiele osób z komediowym repertuarem. To będzie wielki powrót lubianego aktora na mały ekran i to w odmienionej wersji.

Fabuła serialu rozpoczyna się w momencie, gdy śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

d12h5fj

W obsadzie kryminalnej produkcji znaleźli się także Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski.

Za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Rezerwat"), a scenariusz napisali Jakub Żulczyk i Monika Powalisz.

Telewizyjna premiera "Belfra" zaplanowana jest na październik 2016 roku w Canal+.

d12h5fj

Podziel się opinią

Share
d12h5fj
d12h5fj