Będzie trzeci sezon "Skazanej". Prace nad kontynuacją serialu już trwają

Agata Kulesza powróci w "Skazanej"
Agata Kulesza powróci w "Skazanej"
Źródło zdjęć: © akpa | Maciej Gillert

09.01.2023 10:08, aktual.: 09.01.2023 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To świetna wiadomość dla fanów "Skazanej". Serial cieszy się na tyle dużą popularnością, że TVN zdecydował o jego kontynuacji. Ruszyły prace nad trzecim sezonem.

"Skazana" to jeden z największych serialowych hitów TVN w ostatnim czasie. Stacja z dumą donosi o tym, że ponownie okazał się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original. Z danych przekazanych przez stację wynika, że już w pierwszym tygodniu od premiery po "Skazaną 2" sięgnęło ponad 70 proc. aktywnych użytkowników Playera.

Tym samym "Skazana" stała się numerem jeden wśród seriali realizowanych specjalnie na platformę. Popularnością prześcignęła już "Chyłkę", "Szadź" i "Behawiorystę".

Prace scenariuszowe nad trzecim sezonem już ruszyły, a produkcja wróci na plan w ciągu najbliższych miesięcy. Data premiery nie została jeszcze podana, ale można spodziewać się, że nowe odcinki "Skazanej" trafią na Player w 2024 r. Niewykluczone jednak, że trzecia seria wystartuje jeszcze pod koniec tego roku.

Stęsknieni za bohaterkami "Skazanej" w okresie oczekiwania na kolejny sezon otrzymają inną interesującą propozycję. Jeszcze w tym roku w Playerze zadebiutuje spin-off "Skazanej". "Pati" - z Aleksandrą Adamską w roli głównej - to historia Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także