Będzie partnerował Pajączkowskiej w nowym programie. Przeszedł z TVN24 do TVP Info

Karolina Pajączkowska
Karolina Pajączkowska
Źródło zdjęć: © ONS
Magdalena Sawicka

03.09.2020 14:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Donald Arleth przeszedł z TVN24 do TVP Info. Wraz z Karoliną Pajączkowską poprowadzi nowy program informacyjny.

Duet Donald Arleth i Karolina Pajączkowska zna się doskonale. Prezenterzy współpracowali już ze sobą w TVN24. W 2019 r. dziennikarz prowadził podsumowanie dnia w języku angielskim "News in English", a Pajączkowska prezentowała tam pogodę.

TVP Info kilka dni temu zdecydowało się na emisję pasma informacyjnego, przeznaczonego dla widzów w USA i Kanadzie. Gospodarzami formatu zostali Karolina Pajączkowska i Rafał Stańczyk. Jak informują Wirtualnemedia.pl, do tej pary dołączy Arleth, który poprowadzi anglojęzyczny serwis "Flash News". W tym składzie widzowie zobaczą ich pierwszy raz w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego.

- TVP Info wzmacnia zespół w związku z uruchomieniem nowej propozycji programowej. Budujemy też kompetencje w dziedzinie anglojęzycznych serwisów informacyjnych, obecność Donalda wzmacnia zespół - komentuje w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Przeznaczony dla widzów z Ameryki Północnej blok informacyjny potrwa godzinę. Składa się z trzech części: serwisu informacyjnego, programu "Ameryka wybiera" oraz "Flash News". Dyrekcja planuje wydłużenie czasu trwania programu.

Program nadawany jest codziennie od godz. 3:00 do 4:00 w nocy polskiego czasu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także