Trwa ładowanie...

Beata z “Klanu” powraca. Dorota Naruszewicz wystąpi w kolejnym serialu TVP

Dorota Naruszewicz, znana głównie z roli Beaty w serialu “Klan”, wraca po wielu latach na ekrany telewizorów. Tym razem zobaczymy ją w kolejnych hicie TVP “Korona królów”, gdzie wcieli się w matkę Jagiełły.

Beata z “Klanu” powraca. Dorota Naruszewicz wystąpi w kolejnym serialu TVPŹródło: East News
d2agz0c
d2agz0c

Beata z “Klanu” wystąpi w “Koronie królów”

Dorota Naruszewicz, po ośmiu latach nieobecności, wraca do telewizji. Aktorka znana z roli Beaty z “Klanu” zagra tym razem w innym hicie TVP 1 “Korona królów”.

– Pani Dorota zagra wielką księżnę litewską Juliannę Twerską, matkę króla Władysława Jagiełły. Zdjęcia z jej udziałem zaczną się w czerwcu, próby czytane zaś już w maju. A widzowie zobaczą ją po wakacjach – powiedział jeden z pracowników produkcji serialu na łamach “Super Expressu”.

Dorota Naruszewicz - kariera aktorki

Dorota Naruszewicz jest polską aktorką filmowa i teatralną. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W latach 1997-2011 zdobyła popularność w serialu “Klan” grając Beatę Chojnicką, córkę Elżbiety i Jerzego. Zdecydowała się jednak zrezygnować z grania w telenoweli w 2011 roku. Co ciekawe, dwa lata później w roli Beaty zastąpiła ją w Klanie Magdalena Wójcik.

W 2005, po 10 latach nieformalnego związku wyszła za mąż za prawnika Tomasza Żórawskiego. Ma dwie córki: Ninę (ur. 2003) i Nellę (ur. 2006).

d2agz0c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2agz0c