Trwa ładowanie...

Beata Tyszkiewicz nie pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". "Zdecydowałam się na odpoczynek"

Smutna wiadomość dla fanów "Tańca z gwiazdami". Beata Tyszkiewicz po 19. edycjach rozstaje się z telewizyjnym hitem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beata Tyszkiewicz nie pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". "Zdecydowałam się na odpoczynek"Źródło: East News, fot: Mariusz Grzelak/REPORTER
d4iburw
d4iburw

O tym, że aktorka może nie pojawić się w programie, mówiło się już kilka miesięcy temu. Gwiazda w maju przeszła zawał i operację udrożnienia tętnicy wieńcowej, po której wróciła do domu. Miała jednak zbyt osłabiony niezdrowym trybem życia organizm i po niespełna tygodniu znów znalazła się w szpitalu. Ostatecznie aktorka musiała zastosować się do zaleceń lekarzy, rzucić palenie, bardziej dbać o siebie i zdrowo odżywiać. Choć informacje na temat jej zdrowia były dużo lepsze, zaczęły pojawiać się plotki, że i tak może nie wystąpić w show. Jesienią mówiła jeszcze w rozmowie z WP Teleshow, że nic nie jest jeszcze ustalone i nie podjęto decyzji o jej ewentualnym udziale w programie.

Jak się teraz okazuje, ze względu na jej ostatnie problemy zdrowotne zdecydowano, że aktorka nie pojawi się za stołem jurorskim w nadchodzącej edycji. – Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od "Tańca z gwiazdami" - wyznała aktorka.

Nietrudno się domyślić, że widzowie i ekipa programu będą tęsknić za charyzmatyczną jurorką. Beata Tyszkiewicz była jurorką w 19. edycjach tanecznego programu i z pewnością będzie jej brakowało zarówno widzom, jak i całej ekipie "Tańca z gwiazdami". – Jak wszyscy, kocham panią Beatę więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, by mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać – powiedział w oficjalnym komunikacie Rinke Rooyens, producent "Tańca z gwiazdami".

Niewykluczone jednak, że znakomita aktorka jeszcze kiedyś pojawi się w show. - Drzwi na plan "Tańca z Gwiazdami" będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - dodała w komunkacie stacji dyrektor programowa Nina Terentiew.

Zobacz także: Czy "Taniec z gwiazdami" wróci do Polsatu? Nina Terentiew odpowiada

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4iburw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iburw