Trwa ładowanie...
d3nwq5v

TYLKO U NAS: Beata Tyszkiewicz nie pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Mamy komentarz aktorki

Już wiosną ruszy nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Nie wiadomo jednak, czy zobaczymy w show Beatę Tyszkiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Beata Tyszkiewicz wróci do Polsatu?
Beata Tyszkiewicz wróci do Polsatu? (ONS.pl)
d3nwq5v

Ostatnio aktorka miała sporo problemów ze zdrowiem. Tyszkiewicz przebywała w szpitalu, a lekarze kazali jej rzucić palenie. Jak podał tygodnik "Rewia", właśnie z tego powodu gwiazda nie pojawi się w "Tańcu z gwiazdami". Show ma ponownie pojawić się na antenie Polsatu na wiosnę 2018 r.

- Prawdopodobnie ktoś ją zastąpi w fotelu jurora. Wszystko przez jej stan zdrowia - czytamy w gazecie.

Postanowiliśmy skontaktować się z Beatą Tyszkiewicz i sprawdzić, czy informacja ta jest prawdziwa. Wszak ostatnio aktorka zapewniała w mediach, że już czuje się rewelacyjnie i jest naprawdę w dobrej formie. Jak skomentowała tę informację aktorka w rozmowie z WP Teleshow?

d3nwq5v

- Nic o tym nie wiem. Przypuszczam, że to dopiero wszystko jest w powijakach. Przecież ja musiałabym coś wiedzieć, ktoś musiałby do mnie zadzwonić. Ja znam Ninę Terentiew od bardzo wielu lat. To ona mi zaproponowała "Taniec z gwiazdami" i jak będzie chciała, to znowu mi zaproponuje. A jak nie będzie chciała, to nie zaproponuje. To jest jej dobra wola i jej pomysł. Ona ma wielką intuicję i fantastycznie się na tym zna.

Chcielibyście zobaczyć Beatę Tyszkiewicz w roli jurora, czy wolicie kogoś nowego?

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz robi zakupy na bazarku. Przeszła na zdrowy tryb życia?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3nwq5v

Podziel się opinią

Share
d3nwq5v
d3nwq5v