Trwa ładowanie...
d11o7mj

Beata Pawlikowska wraca do Trójki. Poprowadzi autorską audycję

Beata Pawlikowska, która pojawiała się w Trójce w latach 90., teraz wraca do stacji. Poprowadzi audycję "Blondynka w Trójce".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Pawlikowska wraca do Trójki
Beata Pawlikowska wraca do Trójki (ONS)
d11o7mj

Beata Pawlikowska w Programie III Polskiego Radia pracowała już w latach 90. W 1999 r. zaczęła prowadzić audycję "Świat według blondynki" w Radiu Zet. Prowadziła ją aż do 2016 r. Później miała też program "Blondynka w samo południe" na platformie Open FM. Od 2018 r. prowadziła audycję "Blondynka w podróży" w Radiu Kolor.

W niedzielę 14 czerwca Pawlikowska pożegnała się ze słuchaczami Radia Kolor i powiedziała, że dostała propozycję z Trójki – w nowym radiu pojawi się już za tydzień.

Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

Po aferze z Listą Przebojów Trójki z 15 maja wielu dziennikarzy Polskiego Radia postanowiło zakończyć współpracę ze stacją. Sytuacja zmusiła władze do zmiany dyrektora Trójki, którym został Kuba Strzyczkowski. Dziennikarz zapowiedział, że będzie chciał ściągnąć z powrotem swoich kolegów. Udało mu się przekonać m.in. Michała Olszańskiego czy Tomasza Rożka. Wracają kolejni dziennikarze i popularne audycje.

d11o7mj

Na antenę Trójki wróciły "Salon polityczny Trójki" z Beatą Michniewicz (wróciła po urlopie) i "Urywki z kalendarza". Drugą z audycji prowadzili powracający redaktorzy - Łukasz Błąd i Filip Jaślar.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj