Cegła, białe meble. Szatan pokazała, jak mieszka

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan pokazali, jak mieszkają
Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan pokazali, jak mieszkają
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram

02.10.2020 19:10, aktual.: 01.03.2022 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan dopiero co zostali rodzicami małego Henia. Tak samo jak Majdanowie, którzy też mają Henryka, Szatan i jej partner stracili głowę dla synka.

Basia Kurdej-Szatan jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Jej córka to już duża dziewczynka - w tym roku kończy 8 lat. Między nią a bratem, który niedawno przyszedł na świat, jest więc spora różnica wieku. Młodzi rodzice znów mogą poczuć, co to znaczy opieka nad niemowlakiem. Teraz na rynku jest mnóstwo gadżetów, których w 2012 r. nie było w ofercie, więc Szatan może wybierać i przebierać w łóżeczkach, wózkach czy drobiazgach dla dziecka.

Niedawno na zdjęciu pokazała nowoczesną kołyskę dla najmłodszego członka rodziny. Jej koszt to około 900-950 zł.

"Jak Wasz piąteczek piątunio? :) U nas, jak widać, u każdego pełen relaks. Dobrego i wygodnego wieczoru Kochani :)))" - napisała Kurdej-Szatan, załączając zdjęcie. Jest na nim z mężem, przytulają się, leżąc na kanapie. Śmieją się, widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Jednak uwagę zwraca nie tylko "chemia" między nimi. Na fotce widać fragment salonu Szatanów. Jest duży, wygodny narożnik, a obok stoi stolik w industrialnym stylu. Białe ściany są dość chłodne, ale ociepliły je zielonkawe zasłony. Na kanapie leży jasny koc w miętowym odcieniu. Pewnie również tam leżakuje mały Henio.

Weekendową fotkę dodał też Rafał Szatan. Na jego zdjęciu widać bardzo ładnie urządzoną kuchnię - są białe meble i ściany wykończone cegłą. Moda na nią trwa od lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także