Trwa ładowanie...

"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska o powrocie do pracy

Share
"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska o powrocie do pracy
Źródło: ARTRAMA
dtcnqgc

Katarzyna Zielińska od stycznia jest szczęśliwą mamą małego Henryka. Gdy okazało się, że spodziewa się dziecka, na fanów "Barw szczęścia" padł blady strach. Podejrzewano, że gwiazda może na zawsze pożegnać się hitem. Okazuje się jednak, że aktorka niedługo znów zagości na ekranie. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski artystka uchyliła rąbka tajemnicy. Co zdradziła?

Przypomnijmy, że grana przez Zielińską bohaterka była uzależniona od alkoholu. Nie radząc sobie z problemami, Walawska musiała wyjechać do zamkniętego ośrodka. Widzowie byli świadkami wzruszającego pożegnania Marty z córeczką. Dziewczynce trudno było zrozumieć, dlaczego mama ją opuszcza.

(fot. ARTRAMA)

dtcnqgc

Scenarzyści serialu wysłali bohaterkę na odwyk, by aktorka, która była wówczas w zaawansowanej ciąży, mogła iść na urlop macierzyński. Okazuje się, że Kasia Zielińska wróciła już na plan "Barw szczęścia", o czym nie wszyscy wiedzieli. Odcinki z jej udziałem zobaczymy za jakiś czas.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze zdradziła gwiazda w krótkim wywiadzie dla WP, koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej klip.

dtcnqgc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtcnqgc
dtcnqgc