Bartłomiej Nowosielski przeszedł operację żołądka. Aktor zrzucił ponad 30 kg

Bartłomiej Nowosielski z żoną Eweliną
Bartłomiej Nowosielski z żoną Eweliną
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
oprac. UrK

19.03.2023 10:12, aktual.: 19.03.2023 10:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktor znany dobrze widzom z "M jak miłość" może się pochwalić sporą metamorfozą. Bartłomiej Nowosielski schudł ponad 30 kg. Zaznacza jednak, że to wynik intensywnej walki o zdrowie.

Bartłomiej Nowosielski zyskał sympatię widzów głównie występując w popularnych serialach. Najpierw "Barwach szczęścia", później w "M jak miłość" czy "Prosto w serce". Ostatnio, w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o swoich kłopotach zdrowotnych. Wyznał, że musiał się poddać radykalnemu leczeniu, walcząc ze sporą tuszą.

Wyjawił, że przeszedł operację zmniejszenia żołądka. - Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek - wyznał z zadowoleniem.

Aktor przyznał też, że obecnie czuje się znacznie lepiej. Zdaje sobie sprawę, że musi zadbać o siebie, a przede wszystkim nie dopuścić do powrotu poprzedniej wagi. Ważył bowiem aż 163 kilo. Teraz jest na dobrej drodze, by gubić kolejne nadprogramowe kilogramy.

- Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub spada w znacznie wolniejszym tempie. Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest okay - podsumował w rozmowie z tabloidem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także