Baron widział występy Sary James w "America's Got Talent". Oto, co sądzi o amerykańskiej przygodzie artystki

Baron ocenił występy Sary James w "America's Got Talent".
Baron ocenił występy Sary James w "America's Got Talent".
Źródło zdjęć: © AKPA, East News
Filip Borowiak

15.09.2022 15:00, aktual.: 15.09.2022 17:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To właśnie pod skrzydłami Barona i Tomsona młodziutka Sara James doszła do wielkiego finału show "The Voice Kids", który ostatecznie wygrała. Teraz jej były trener w rozmowie z Wirtualną Polską wyznaje, jakie wrażenie zrobiły na niej występy byłej podopiecznej w programie "America's Got Talent".

Gdy Sara James wchodziła na scenę "The Voice Kids", by po raz pierwszy zaśpiewać dla odwróconych jurorów, chyba nie spodziewała się, jak wielką rolę odegrają Tomson i Baron. To właśnie do ich drużyny dołączyła tuż po wykonaniu piosenki Demi Lovato "Anyone". Muzycy zespołu Afromental otoczyli młodą piosenkarkę opieką i doprowadzili ją do finału, po czym 17 kwietnia 2021 r. Sara wygrała show TVP.

Sara James Sings "Running Up That Hill" by Kate Bush | AGT Finals 2022

Mimo że od finału "The Voice Kids" minęło już prawie półtora roku, Baron wciąż z zainteresowaniem przygląda się poczynaniom swojej byłej podopiecznej. W rozmowie z Wirtualną Polską wyznał, jak się czuje, obserwując kolejne sukcesy Sary w "America's Got Talent".

Sara daje przykład tysiącom młodych Polaków, że należy sięgać po swoje największe i z pozoru nieosiągalne marzenia. Sam czerpię z Sary i przypominam sobie, by w siebie wierzyć i być zdeterminowanym w pogoni za własnymi marzeniami - mówi nam Baron.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przypomnijmy, że Sarze James ostatecznie nie udało się wygrać programu "America' Got Talent". Dla jej byłego trenera to jednak nie ma znaczenia, bo sukces, który osiągnęła, jest i tak godny podziwu.

Dla mnie Sara jest absolutną zwyciężczynią i naszą narodową dumą, osiągając wcześniej niezdobyte rejony międzynarodowego sukcesu. You rock, Sara! - dodaje w rozmowie z WP wokalista.

Baron wraz z Tomsonem doprowadzili Sarę James do zwycięstwa w show "The Voice Kids".
Baron wraz z Tomsonem doprowadzili Sarę James do zwycięstwa w show "The Voice Kids".© AKPA | AKPA
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także