Barbara Sobczak z "The Real Housewives. Żony Warszawy" o kulisach show. Czy emocje były udawane?

Barbara Sobczak jest dr stomatologii i implantolożką
Barbara Sobczak jest dr stomatologii i implantolożką
Źródło zdjęć: © Instagram

03.01.2024 07:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Sobczak wzięła udział w programie Polsatu "The Real Housewives. Żony Warszawy". W reality show nie brakowało intymnych wynurzeń i spięć. Biznesmenka opowiedziała, jaki wpływ miała na efekt.

"Żony Warszawy" miały być hitem jesiennej ramówki Polsatu. Bohaterkami programu były kobiety, które odniosły sukces w różnych dziedzinach i dorobiły się milionów. Pokazywano je w sytuacjach zawodowych i prywatnych. Przed kamerami czuły się dość swobodnie, co skutkowało szczerymi, czasami aż do bólu, rozmowami. Już na samym początku Sara Koślińska zwierzyła się, że wysłała męża na wazektomię.

- O co w tym chodzi? Sara chce obciąć jajka mężowi? Nie wiem dlaczego? - zdziwiła się Monika Goździalska.

- To była 'highlight' (atrakcja - red.) kolacji: "Obcinam mojemu mężowi jaja" - spuentowała Anita Kuś-Munsanje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szczegóły życia małżeńskiego ujawniła także Barbara Sobczak, która na co dzień prowadzi kilka klinik stomatologicznych, również w Dubaju. Wspólnie z ukochanym Michałem wspominali pierwsze dwie randki, najpierw w kinie, a potem na fotelu dentystycznym, podczas której usunęła mu ząb.

- Zajęło ci to 11 minut, od momentu zarejestrowania do wyjścia z kliniki - wyjaśnił mąż.

- To jest definicja naszego życia. Czyli praca i przyjemność - podsumowała oba spotkania żona.

Barbara Sobczak przyznaje, że najbliższą więź w programie nawiązała z Katarzyną Przydrygą, natomiast nie poczuła chemii m.in. z Sarą Koślińską czy Moniką Żochowską, co było widać na ekranie. Panie patrzyły czasem na siebie "spod byka" i dzieliły się mało pozytywną energią. Stomatolożka stwierdziła, że emocje nie były reżyserowane.

- Nie miałyśmy żadnego scenariusza. W rzeczywistości te kłótnie wyglądały dużo gorzej, niż pokazano to w telewizji. Myślę, że chyba każda z nas miała sytuacje silnego stresu w tym programie, więc to wszystko działo się naprawdę. Na pewno każda miała też gorszy moment - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Barbara Sobczak nie czuje się zmanipulowana przez producentów. Reguły gry od początku były jasne.

- Miałyśmy to powiedziane, że nie mamy tzw. kolaudacji, czyli nie mamy wpływu na to, w jaki sposób sceny zostaną potem zmontowane. [...] Wszystkie jesteśmy dorosłe i odpowiadamy za to, co i jak mówimy na planie produkcji. Ten program ma taką, a nie inną konwencję, więc nie możemy wszystkiego "zwalać" na montaż, bo to, co powiedziałyśmy, to powiedziałyśmy. To, co zrobiłyśmy, to zrobiłyśmy - zaznaczyła uczestniczka show.

Jak informowały Wirtualne Media, "Żony Warszawy" nie doczekają się drugiego sezonu ze względu na słabą oglądalność. Znikają z anteny Polsatu, podobnie jak "Temptation Island", która również nie podbiła widowni Polsatu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" wskazujemy Najlepsze filmy i seriale, Największe rozczarowania, afery i skandale oraz Największą bekę 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także