Trwa ładowanie...

"Sylwestrowa Moc Przebojów": Polsat po raz drugi wygrywa w sylwestrową noc z TVP2

"Sylwestrowa Moc Przebojów": Polsat po raz drugi wygrywa w sylwestrową noc z TVP2Źródło: AKPA
d36u2lc
d36u2lc

To była naprawdę wyjątkowa noc. Ponad 120 tysięcy ludzi na stołecznym pl. Konstytucji i blisko cztery miliony czterysta tysięcy widzów przed telewizorami. Telewizja Polsat podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 uzyskała najlepszy wynik w historii, pokonując tym samym już po raz drugi swoją konkurencję, TVP2.

Średni udział Polsatu w rynku telewizyjnym w czasie transmisji w grupie komercyjnej (16-49) wyniósł 30,28%, natomiast w grupie 4+ osiągnął wynik 29,15%. To aż o ponad 2,5 miliona widzów więcej niż w konkurencyjnej TVP2. Wieczór sylwestrowy transmitowany był jednocześnie na antenie Polsatu i Polsatu 2. Średnia minutowa widownia łącznie na obu antenach wyniosła blisko 4,4 miliona widzów, co dało łączne udziały na poziomie 36,02% w grupie 16-49 oraz 33,90% w grupie wszystkich oglądających. Rekordowa była także liczba osób bawiących się na Placu Konstytucji w Warszawie, która w tym roku osiągnęła poziom ponad 120 tysięcy.

Tego wieczoru na placu Konstytucji i przed telewizorami usłyszeliśmy nie tylko największe przeboje Gwiazd reprezentujących wszystkie pokolenia i wszystkie gatunki muzyczne, ale też największe futbolowe songi, które okazały się fantastyczną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

d36u2lc

Po raz pierwszy w historii na sylwestrowej scenie, pojawiła się legenda polskiego bluesa – kultowy zespół Dżem, który zaserwował nam najlepszą na świecie „Whisky”. Prawdziwą gratką dla fanów folk rocka był jak zawsze występ grupy Golec uOrkiestra, a także prawdziwy fenomen ostatniego roku – zespół ”Enej”. Maryla Rodowicz zaskoczyła wszystkich duetem na miarę nowych czasów i wykonała „Małgośkę” – z grupą Eris Is My Homegirl, odkryciem II edycji ”Must be the music”. Zespół Boys, obchodzący XX-lecie istnienia, jeszcze raz udowodnił, że nie ma doskonałej zabawy bez przeboju „Jesteś szalona”, a do noworocznych refleksji skłoniła nas wzruszająca Sylwia Grzeszczak.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Największe hity zaśpiewała Kora, Maciej Maleńczuk, De Mono, Big Cyc, Golec uOrkiestra, Bracia, Norbi, Video, Ania Wyszkoni, Volver oraz Blue Cafe. Przez cały czas bawiący się blisko 6 godzin warszawiacy śpiewali wspólnie ze swoimi ulubionymi artystami ich największe przeboje.

Ta sylwestrowa noc była również niezapomniana dla 17-letniego Macieja Czaczyka – genialnego gitarzysty, który wygrał II edycję ”Must be the music” Czaczyk po raz pierwszy w życiu wystąpił przed tak dużą widownią, wykonując po raz pierwszy utwór napisany specjalnie dla niego na tę noc przez Roberta Jansona.

d36u2lc

O północy życzenia noworoczne warszawiakom i telewidzom z całej Polski złożyła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT Nina Terentiew, która życzyła m.in. – „taniego franka, bogatej Grecji i cudu na Euro 2012”.

W Nowy Rok wprowadziły nas Gwiazdy związane z Telewizją Polsat: Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Mateusz Borek, Paulina Sykut i Maciek Rock oraz Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor. O dobry humor zadbał kabaretowy duet – Maryjusz Kałamaga i Paweł Pindura.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d36u2lc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36u2lc