Barbara Kurdej-Szatan podgrzewa atmosferę przed rozpoczęciem 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan podgrzewa atmosferę przed rozpoczęciem 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

12.09.2019 21:44, aktual.: 12.09.2019 21:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan jest jednym z najgorętszych nazwisk 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka nie ukrywa, że stresuje się przed pierwszym odcinkiem na żywo.

Już w piątek, 13 września startuje 10. edycja polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Widzowie już odliczają godziny do odcinka na żywo. Z każdą kolejną edycją na parkiecie Polsatu nie brakuje emocji, wzruszeń i śmiechu. Nie możemy doczekać się, czym tym razem zaskoczą nas uczestnicy tanecznego show. Barbara Kurdej-Szatan co rusz zdradza jakieś smaczki zza kulis.

Ostatnio był wyjątkowo trudny czas zawodowy dla Barbary Kurdej-Szatan. TVP dopiero co odsunęła ją od dwóch programów rozrywkowych, a teraz ponoć szykuje dla niej kolejne zmiany. Choć aktorka zaprzeczyła, że nie odchodzi z "M jak Miłość", plotki na ten temat nie cichną. Kto wie, co za chwilę stanie się z jej bohaterką. Ale zła passa wydaje się mijać.

Barbara Kurdej-Szatan jest teraz skupiona na treningach do 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio ochwaliła się fanom zdjęciem, w którym nawiązuje do wielkiego otwarcia show Polsatu.

"Uwielbiam być w biegu! Od razu mam więcej energii i mocy! Dziś spektakl "Chicago" w Krakowie, a jutro pierwszy odcinek na żywo "Tańca z Gwiazdami" w Warszawie...Dam radę? Trzymajta kciuki" - napisała z przymrużeniem oka aktorka (zachowano oryginalną pisownię).

W 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oprócz aktorki, na parkiecie zobaczymy następujące gwiazdy: Rafała Szatana, Olę Kot, Akopa Szostaka, Monikę Miller, Damiana Kordasa, Magdę Beredę, Adama Małczyka, Joannę Lazer, Reni Jusis i Sandrę Kubicką.

Za kogo najbardziej będziecie trzymać kciuki?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (240)
Zobacz także