Trwa ładowanie...
ycipk-2yk064

Barbara Kurdej-Szatan podgrzewa atmosferę przed rozpoczęciem 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan jest jednym z najgorętszych nazwisk 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka nie ukrywa, że stresuje się przed pierwszym odcinkiem na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuszące zdjęcie
Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuszące zdjęcie (ONS.pl)
ycipk-2yk064

Już w piątek, 13 września startuje 10. edycja polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Widzowie już odliczają godziny do odcinka na żywo. Z każdą kolejną edycją na parkiecie Polsatu nie brakuje emocji, wzruszeń i śmiechu. Nie możemy doczekać się, czym tym razem zaskoczą nas uczestnicy tanecznego show. Barbara Kurdej-Szatan co rusz zdradza jakieś smaczki zza kulis.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan nie przeczuwała, że będzie tak ciężko. Musi trenować nocami

ycipk-2yk064

Ostatnio był wyjątkowo trudny czas zawodowy dla Barbary Kurdej-Szatan. TVP dopiero co odsunęła ją od dwóch programów rozrywkowych, a teraz ponoć szykuje dla niej kolejne zmiany. Choć aktorka zaprzeczyła, że nie odchodzi z "M jak Miłość", plotki na ten temat nie cichną. Kto wie, co za chwilę stanie się z jej bohaterką. Ale zła passa wydaje się mijać.

Barbara Kurdej-Szatan jest teraz skupiona na treningach do 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio ochwaliła się fanom zdjęciem, w którym nawiązuje do wielkiego otwarcia show Polsatu.

"Uwielbiam być w biegu! Od razu mam więcej energii i mocy! Dziś spektakl "Chicago" w Krakowie, a jutro pierwszy odcinek na żywo "Tańca z Gwiazdami" w Warszawie...Dam radę? Trzymajta kciuki" - napisała z przymrużeniem oka aktorka (zachowano oryginalną pisownię).

ycipk-2yk064

W 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oprócz aktorki, na parkiecie zobaczymy następujące gwiazdy: Rafała Szatana, Olę Kot, Akopa Szostaka, Monikę Miller, Damiana Kordasa, Magdę Beredę, Adama Małczyka, Joannę Lazer, Reni Jusis i Sandrę Kubicką.

Za kogo najbardziej będziecie trzymać kciuki?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2yk064

ycipk-2yk064
ycipk-2yk064