Trwa ładowanie...
dms3k6g

Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z gwiazdami": "Jestem kobietą, którą dość łatwo można ujarzmić"

Barbara Kurdej-Szatan, która trenuje do nowej edycji "Tańca z gwiazdami", przyznała, że nauka tańca była dla niej bardzo trudnym wyzwaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan ma stałą pracę w TVP i Polsacie
Barbara Kurdej-Szatan ma stałą pracę w TVP i Polsacie (East News)
dms3k6g

Premiera 10. jubileuszowej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" coraz bliżej. Jedną z uczestniczek, na występ której widzowie czekają najbardziej, jest niewątpliwie Barbara Kurdej-Szatan. Wszyscy są ciekawi, jak gwiazda "M jak miłość" poradzi sobie na parkiecie. Ta, zdając sobie sprawę z ciążącej na niej presji, ciężko trenuje przed premierowym odcinkiem show.

W rozmowie z "Faktem" aktorka opowiedziała o swojej współpracy z Jackiem Jeschke który jest jej tanecznym partnerem: - Wbrew pozorom jestem kobietą, którą dość łatwo można ujarzmić, więc na treningach poddaję się, słucham i jestem bardzo cierpliwa.

dms3k6g

Kurdej-Szatan powiedziała, że jej trener był zdziwiony, gdy ją poznał. Wyobrażał sobie, że spotka kogoś zupełnie innego: - Pamiętam nasze pierwsze spotkanie. Jacek był zaskoczony, że jestem pokorna i potulna, trochę zestresowana, bo jak mi powiedział, był pewien, że rozniosę salę swoją energią i żywiołowością.

Ale gdy pierwsze lody zostały przełamane, okazało się, że dobrze im się współpracuje: - Jestem perfekcjonistką, lubię intensywnie pracować i nie tracić czasu. Jacek też jest taki, więc szybko się dogadaliśmy i dotarliśmy.

Pierwszy odcinek 10. edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy już w piątek, 13 września.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o najgorszej modowej wpadce: "Przyszłam ubrana tragicznie"

dms3k6g

Podziel się opinią

Share

dms3k6g

dms3k6g
dms3k6g