Jacek Jeschke zatańczy z Barbarą Kurdej-Szatan. Jego partnerka jest zazdrosna

Jacek Jeschke  zatańczy z Barbarą Kurdej-Szatan. Jego partnerka jest zazdrosna
Źródło zdjęć: © ons.pl | ons.pl

13.08.2019 14:06, aktual.: 13.08.2019 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niebawem kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Emocje rosną z każdym tygodniem, a w mediach sporo mówi się o nowych parach. Szczególnie o Barbarze Kurdej-Szatan i Jacku Jeschke.

Producenci "Tańca z gwiazdami" nie zawodzą i zapraszają do tanecznego show najbardziej gorące nazwiska w show-biznesie. Niewątpliwie Barbara Kurdej-Szatan budzi najwięcej emocji. W kuluarach mówi się, ze to właśnie Jacek Jeschke trafił najlepiej i ma największą szansę na zdobycie głównej nagrody.

"Oto my. Jacek i Barbara. Jacek - mój boski taneczny partner. Będzie zmagał się i troszczył o moje perfekcyjne kroki. Ja walczę na treningach. Póki co jest bardzo cierpliwy"- pisała Kurdej-Szatan i zdaje się, że doskonale odnalazła się na treningach.

Okazuje się, że życiowa partnerka Jeschke, Hanna Żudziewicz na początku była zazdrosna. Ukochana tancerza również bierze udział w tanecznym show, ale pląsać będzie z komikiem Adamem Malczykiem.

- Na początku Hania była mniej zadowolona niż ja - mówi w rozmowie z "Party". Gdy poznała komika, wszystko się zmieniło. Tancerka zrobi wszystko, by zajść jak najdalej z Malczykiem w show Polsatu. Szykuje się naprawdę ciekawa edycja. Być moze starcia partnerów na parkiecie doprowadzi do konfliktów? Wszystko jest możliwe. W końcu wszyscy pamiętają, co się działo, gdy Tadla i Kret byli w jednej edycji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także