Trwa ładowanie...
d1rlpqu

Barbara Kurdej-Szatan nie kończy z TVP. Ma szansę na nowe programy

Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła niedawno, że nie zobaczymy jej w "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Podobno władzom TVP nie podobały się poglądy prezenterki, ale widać, że nie spaliła za sobą wszystkich mostów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan ma stałą pracę w TVP i Polsacie
Barbara Kurdej-Szatan ma stałą pracę w TVP i Polsacie (East News)
d1rlpqu

Barbara Kurdej-Szatan nie odniosła się do plotek związanych z przyczyną odejścia z dwóch "Voice'ów" i "Dance, Dance, Dance". Nieoficjalnie mówi się, że powodem było jej zaangażowanie polityczne ("Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości"). Tymczasem TVP wcale nie przekreśla dalszej współpracy z popularną prezenterką i aktorką.

Obejrzyj: Barbara Kurdej-Szatan upycha telefon do luksusowej torebki

– Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących – czytamy w komunikacie Centrum Informacji Telewizji, pozyskanym przez "Super Express".

d1rlpqu

Oprócz tych dyplomatycznych sformułowań pojawiła się jasna deklaracja w sprawie przyszłości prezenterki.

- Panią Kurdej- Szatan nadal można oglądać w serialu "M jak miłość", a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP.

Nie wiadomo, czy Kurdej-Szatan skorzysta z tej propozycji, bo świetnie sobie radzi na antenie Polsatu. Występuje tam w serialu "W rytmie serca", niektórzy widzą ją w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Z pewnością ma w czym wybierać. Czasy, kiedy byłą "blondynką z reklamy Playa", dawno minęły.

d1rlpqu

Podziel się opinią

Share
d1rlpqu
d1rlpqu