Barbara Kurdej-Szatan nie będzie miała długiego urlopu macierzyńskiego

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Źródło zdjęć: © East News | East News

07.09.2020 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan wyczekuje już narodzin małego Henryka. Aktorka co rusz dzieli się z mediami informacjami na temat przebiegu ciąży. Tym razem dowiedzieliśmy się o jej urlopie macierzyńskim.

Zapracowana Barbara Kurdej-Szatan nie będzie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek po narodzinach drugiego dziecka. W ostatnim wywiadzie aktorka zwierzyła się z przygotowań do przyjścia na świat małego Henryka. Gwiazda powiedziała "Party", że przyjaciele zorganizowali jej baby shower i obdarowali prezentami przydatnymi do wyprawki dla dziecka.

- To miało być zwykłe spotkanie. Tymczasem okazało się, że zostałam zaproszona na... mój baby shower - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan.

- Dostałam od przyjaciół mnóstwo rzeczy i gadżetów potrzebnych maluszkowi m.in. tort z pieluszek, w którym ukryte były czapeczki i śpioszki - dodała.

Barbara Kurdej-Szatan zwierzyła się z planów po powrocie z porodówki.

- Spakowana torba do szpitala czeka, kącik dla Henia również jest gotowy - zdradziła aktorka "Party".

Gwiazda nie będzie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek po porodzie.

- Pierwszy miesiąc chcę spędzić w domu z dzieckiem. W grudniu wracam na deski Teatru Variété w Krakowie, żeby zagrać spektakl "Chicago" - zapowiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Party".

Fani dopytują, co dalej z rolą w "M jak Miłość" w obliczu narodzin małego Henia.

- Jesteśmy umówieni, że wrócę, kiedy będę czuć się na siłach. Produkcja zapewni mi osobny kamper dla matki z dzieckiem i ewentualnie dla niani. Na razie jednak myślę o porodzie i o tym, żeby wszystko się udało - dodała aktorka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także