Trwa ładowanie...
30-11-2016 09:25

"Azja Express": TVN przymierza się do produkcji drugiej serii!

Stacja jest zadowolona z oglądalności programu i zamierza kontynuować produkcję - ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będziemy mogli zobaczyć drugi sezon popularnego reality show.

Share
"Azja Express": TVN przymierza się do produkcji drugiej serii!Źródło: TVN/x-news
d1vdr79

TVN w czasie emisji formatu jest liderem rynku telewizyjnego. Wszyscy w stacji są bardzo zadowoleni - Wyniki „Azji” są bardzo dobre. Rozważamy kontynuację - powiedziała serwisowi osoba z otoczenia TVN. Możemy być prawie pewni, że program wróci za rok. Tym bardziej, że z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że do TVN już zgłaszają się gwiazdy zainteresowane udziałem w programie. Obecnie telewizja jest zaaferowana pracami nad drugą serią „Agent - Gwiazdy”.

Azja Express Agencja TVN/x-news
Azja Express Źródło: Agencja TVN/x-news

„Azja Express” jest realizowana na podstawie holendersko-belgijskiego formatu „Peking Express”, w którym bierze udział osiem duetów gwiazd i ich znajomych. Pary mają do przebycia wyznaczoną trasę, dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę. Team, który dotrze jako ostatni do wyznaczonego celu, odpada z programu.

d1vdr79

Będziecie oglądać drugą serię programu?
Sprawdźcie, gdzie zobaczycie archiwalne odcinki.

Azja Express Agencja TVN/x-news
Azja Express Źródło: Agencja TVN/x-news
Azja Express Agencja TVN/x-news
Azja Express Źródło: Agencja TVN/x-news
d1vdr79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vdr79