Trwa ładowanie...
"Azja Express": Małgorzata Rozenek o konfliktach na planie z Radosławem Majdanem

"Azja Express": Małgorzata Rozenek o konfliktach na planie z Radosławem Majdanem

Share
d30d5u0

Za trzy tygodnie na antenie TVN wystartuje długo wyczekiwany przez widzów program - "Azja Express" (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny)
. Nie jest tajemnicą, że uczestnikami, którzy już teraz wzbudzają największe zainteresowanie oraz kontrowersje, są Małgorzata Rozenek i jej narzeczony Radosław Majdan. Wszyscy z zaciekawieniem będą obserwować, jak perfekcyjna pani domu i piłkarz poradzą sobie w trudnych warunkach.

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że program naszpikowany jest ekstremalnymi zadaniami, które niejednokrotnie doprowadzały gwiazdy do łez. Co ciekawe, często okazywało się, że głównym źródłem konfliktów i problemów uczestników... byli oni sami. Tak też było w przypadku Rozenek i Majdana. Już we wrześniu widzowie będą świadkami niejednej awantury w wykonaniu sławnych narzeczonych.

d30d5u0

Jak prezenterka wspomina kłótnie na planie? Czy program zbliżył, czy oddalił parę od siebie? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d30d5u0

Podziel się opinią

Share
d30d5u0
d30d5u0