Trwa ładowanie...
24-10-2016 17:09

"Azja Express": Leszek Stanek "pokazywaliśmy siebie takimi, jakimi jesteśmy naprawdę"

Dla Leszka Stanka udział w "Azja Express" był przygodą życia. Aktor chętnie powtórzyłby to doświadczenie i nie zgadza się z zarzutami niektórych kolegów z planu o manipulowanie montażem. Uważa, że w programie każdy uczestnik pokazał swoją prawdziwą osobowość. Zobaczcie wideo!

d1gmhtc
d1gmhtc

"Azja Express" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych tej jesieni. Niektórzy uczestnicy show już po kilku odcinkach stracili sympatię widzów. Należy do nich bez wątpienia Renata Kaczoruk, której internauci zarzucają manipulowanie innymi, dwulicowość i parcie do zwycięstwa za wszelką cenę. Niektóre gwiazdy reality show zaczęły nawet mówić o manipulowaniu montażem ze strony producentów, którego celem jest pokazanie ich z jak najgorszej strony. Leszek Stanek nie zgadza się z tymi zarzutami.

– _To jest kwestia tego, że wyciągają z nas pewne cechy osobowości, które w nas dominują, i myślę, że w montażu są uwydatniane. Na tym być może polega ta manipulacja _– stwierdził tancerz. Zgodzicie się z nim?

Zobacz tutaj kiedy jest emitowany kolejny odcinek show!

Agencja TVN/x-news
Źródło: Agencja TVN/x-news
Azja Express Agencja TVN/x-news
Azja Express Źródło: Agencja TVN/x-news
Agencja TVN/x-news
Źródło: Agencja TVN/x-news
d1gmhtc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gmhtc