Trwa ładowanie...

"Azja Express 2" – TVN już podgrzewa atmosferę wokół nowej edycji show. "Uczestnicy muszą przygotować się na prawdziwą biedę"

Choć pierwszy odcinek nowej edycji „Azji Express” zostanie wyemitowany dopiero za kilka miesięcy, to twórcy show już postanowili reklamować swój jesienny hit. Zgodnie z zapewnieniami telewizji TVN na widzów czeka prawdziwe ekstremalna przygoda. Uczestnicy, którzy wyruszyli na wyprawę, zmierzą się m.in. z bardzo trudnymi warunkami bytowymi, jakie panują w przemierzanych przez nich krajach. „Muszą przygotować się na prawdziwą biedę” – mówi jedna z przedstawicielek stacji.

"Azja Express 2" – TVN już podgrzewa atmosferę wokół nowej edycji show. "Uczestnicy muszą przygotować się na prawdziwą biedę"Źródło: Agencja TVN/x-news
d10h8uj
d10h8uj

Pierwsza edycja „Azji Express” okazała się strzałem w dziesiątkę. Wyprawę kilku polskich celebrytów po krajach dalekiego wschodu obserwowało jesienią zeszłego roku średnio ponad 1,6 miliona widzów. Nic zatem dziwnego, że TVN postanowiło realizować kolejną odsłonę show. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że nowi uczestnicy programu opuścili już Polskę i właśnie biorą udział w morderczym wyścigu. Jak zapewniają producenci „Azji Express”, druga edycja będzie o wiele bardziej ekstremalna od swojej poprzedniczki:

To będzie o wiele trudniejsza podróż niż ta w pierwszym sezonie show. Uczestnicy muszą przygotować się na prawdziwą biedę i wziąć po uwagę choroby, jakie występują na terenach, przez które biegnie trasa ich wyścig – mówi w rozmowie z magazynem „Party” osoba z produkcji programu.

Druga odsłona „Azji Express” prawdopodobnie rozpocznie się w Indiach. W programie weźmie udział osiem par. Wśród śmiałków, którzy wyruszyli na wyczerpującą wyprawę za 1 dolara dziennie znaleźli się: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Michał Piróg z przyjacielem, modelka Zuzanna Bijoch z siostrą, aktorka Marta Wierzbicka z koleżanką, muzyk Tymon Tymański z synem, Antoni Pawlicki z kolegą, dziennikarka Dorota Gardias z przyjaciółką oraz wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka z kolegą z zespołu "Future Folk".

Magazyn „Party” zdradza, że niektórzy uczestnicy solidnie przygotowali się wyjazdu. Joanna Przetakiewicz miała podobno przyjąć dwadzieścia szczepionek, min. przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu. Oprócz tego zaopatrzyła się w środki do odkażania wody.

d10h8uj

Joanna musiała być pewna swojego partnera. Łukasz, podobnie jak ona, jest optymistą, nie boi się wyzwań i ma dobre serce - powiedziała znajoma projektantki.

Tymczasem Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie pierwszymi fotografiami z planu programu. Zdjęcia pokazują, że część show rozegra się w wyjątkowo pięknej scerenii.

„Azja Express 2” wystartuje jesienią 2017 roku.

d10h8uj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10h8uj