Trwa ładowanie...

Dorota Gardias jako pierwsza odpadła z "Indie Express"? Zdradziło ją jedno zdjęcie

Dorota Gardias złamała regulamin show TVN? Wszystko na to wskazuje. Wystarczyło, że opublikowała na Instagramie jedno zdjęcie.

Share
Dorota Gardias jako pierwsza odpadła z "Indie Express"? Zdradziło ją jedno zdjęcie
Źródło: AKPA
d1r571h

Już we wrześniu na antenie TVN zadebiutuje 2. edycja "Azja Express". Uczestnikami "Indie Express" zostali: Marta Wierzbicka, Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Zuzanna Bijoch, Tymon Tymański, Antoni Pawlicki oraz Dorota Gardias. Największym zaskoczeniem jest udział tej ostatniej, bowiem pogodynka TVN nigdy nie była typowana w gronie zawodników.

Jeszcze większą niespodzianką jest fakt, że Gardias najprawdopodobniej zakończyła już swoją przygodę z show. Dlaczego? Prezenterka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym, jak sama napisała, wita wiosnę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęcie ma oznaczoną lokalizację... w hiszpańskiej Walencji. To oznacza, że pogodynka, która tydzień temu wyleciała do Indii, zdążyła już odpaść z programu i udać się w kolejną podróż.

d1r571h

Przypomnijmy, że w lutym 2016 roku, podczas realizacji 1. edycji "Agent - Gwiazdy", swoim powrotem do kraju pochwalił się w internecie jeden z uczestników - Rafał Maślak. Szybko okazało się, że jego zachowanie było niezgodne z umową, którą wcześniej podpisał z TVN-em. Producentom zależało bowiem na tym, aby nie zdradzić przebiegu programu, zanim pojawi się on na antenie. Jak informował wówczas "Fakt", stacja postanowiła wyciągnąć surowe konsekwencje i domagała się od modela odszkodowania w wysokości 250 tys. zł. Zaskoczony Maślak próbował się bronić, obiecując ograniczenie swoich działań w internecie. Sprawa ostatecznie rozeszła się po kościach. Czy teraz będzie tak samo?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1r571h

Podziel się opinią

Share
d1r571h
d1r571h